Osoby online: 2019
Zarejestrowani online: 800


Ten film obecnie ogląda: 111 osób13 grzechów Online Lektor PL FULL HD

13 grzechów Online Lektor PL FULL HD

Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Eliot jest pogrążony w długach i wszystko wskazuje na to, że nie prędko uda mu się je spłacić. Pieniądze są mu potrzebne jednak bardziej niż kiedykolwiek – wkrótce ma zamiar poślubić miłość swojego życia. Pewnego dnia odbiera telefon. Tajemniczy głos informuje go, że jest filmowany przez ukryte kamery i bierze udział w grze. Jeżeli Eliot wykona 13 zadań, wówczas wygra 6,2 miliona dolarów. Pierwsze zadanie jest proste – zabić muchę latającą po pokoju. Jednak każde następne z pozostałych 12 to kolejny krok bliżej piekła. Już wkrótce Eliot przekona się, że może dopuścić się najbardziej przerażających i ekstremalnych zachowań. Wkrótce nie będzie już powrotu.

Mrocznie zabawny i głęboko pokręcony „13 Sins” wyrywa cię z zaskakującej sekwencji otwierającej i nie pozwala odejść. Będziesz się wiercić i kulić – i będziesz musiał patrzeć przez rozstawione palce podczas kilku scen – ale przez cały czas będziesz chwytany i nigdy nie będziesz wiedział, dokąd zmierza historia.

Recenzja filmu 13 grzechów

Reżyser i współscenarzysta Daniel Stamm stawia tutaj intrygującą zagadkę moralną. Przedstawia nam bohatera, który wykonuje serię coraz bardziej obrzydliwych i przerażających czynów, wszystko dla korzyści finansowych, a jednak nieumyślnie kibicujesz mu. „13 Sins” to remake tajskiego filmu „13 Beloved” z 2006 roku (znanego również jako „13: Game of Death”), ale jest całkowicie dostrojony do desperacji obecnych problemów ekonomicznych w Ameryce, a także niecierpliwego, napędzanego kulturowo chęć szybkiego wzbogacenia się.

Wiele emocji związanych z tym filmem pochodzi z występu Marka Webbera . Jako sprzedawca milquetoastów, Elliot Brindle, Webber oferuje nam wyzywanego człowieka, ale kogoś, kto jest na tyle przyzwoity (i na szczęście nie narzekał na swoje kłopoty), że chcesz, aby mu się udało. A ponieważ gra, w którą zgadza się grać, okazuje się gorsza, a liczba ciał rośnie, nie możemy pomóc, ale wczuwamy się w niego.

13 grzechów gdzie obejrzeć

Poza tym, kto z nas nie zgodziłby się z radosnym, zapraszającym głosem na drugim końcu linii, gdy dzwoni telefon komórkowy?

Ten tajemniczy, bezimienny mężczyzna wie, że Elliot właśnie został zwolniony z pracy i że za kilka dni ma się ożenić, a on i jego narzeczona Shelby ( Rutina Wesley ) mają w drodze dziecko. Wie, że ponieważ Elliot stracił pracę, nie ma już ubezpieczenia zdrowotnego, co oznacza, że ​​nie może już opiekować się swoim niepełnosprawnym rozwojowo bratem Michaelem (wspaniały Devon Graye ). I wie, że prymitywny, rasistowski ojciec braci ( Tom Bower ) właśnie został wyrzucony z domu spokojnej starości, co oznacza, że ​​będzie musiał wprowadzić się do Elliota i Shelby – który jest czarny.

13 grzechów cda

Mając już dziesiątki tysięcy dolarów zadłużonych, zanim zaczął się ten straszny i pełen wydarzeń dzień, Elliot zgadza się z perspektywą szybkiego zarobienia 6,2 miliona dolarów. Wystarczy, że sprosta serii 13 wyzwań. Po wykonaniu każdego z nich odkryje, że pieniądze zostały zdeponowane na jego koncie bankowym w rosnących kwotach z każdym jego krokiem. Ale jeśli wycofa się lub nie podejmie współpracy w dowolnym momencie, traci wszystko – i jasne jest, że jest obserwowany przez cały czas.

Wyzwania są na początku nieszkodliwe, choć trochę obrzydliwe. Zabij muchę (1000 $). Teraz zjedz (3000 $). Nr 3 rozśmieszył mnie głośno, tylko z powodu radosnego tonu w głosie rozmówcy, gdy mówi coś okropnego: „Za 5000 dolarów spraw, by dziecko płakało!” To polowanie na śmiecia z chorym poczuciem humoru. Ale szybko wymagania stają się drastyczne.

13 grzechów cały film

Stamm, niemiecki reżyser, którego ostatnim filmem był „Ostatni egzorcyzm” z 2010 roku, szuka inspiracji w rodzaju horroru, który tylko nam się wydaje. Jego poprzedni film był fałszywym dokumentem o ewangelickim kaznodziei z Luizjany, którego egzorcyzmy to tylko oszustwo. To był jeden z najstraszniejszych filmów, jakie pojawiły się od jakiegoś czasu w okrojony, dyskretny sposób.

Jego wartości produkcyjne mogą być tutaj nieco bardziej błyszczące, a jego scenariusz (który napisał wspólnie z Davidem Birke ) może wydawać się bardziej uporządkowany i mniej naturalistyczny, ale jego pomysłowy instynkt pozostaje nietknięty. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o sposób, w jaki ujawnia każde wyzwanie. To nie tylko: dzwoni telefon, przychodzi zamówienie, widzimy, jak Elliot wykonuje zamówienie. Za każdym razem pojawiają się niespodzianki.

13 grzechów online

Kolejnym nieoczekiwanym elementem jest fakt, że Elliot cieszy się swoim groteskowym zachowaniem – a my cieszymy się, gdy patrzy, jak odnajduje w tym procesie poczucie siebie. Stamm zajmuje się również relacjami Elliota z niepełnosprawnym bratem w inteligentny, uczciwy sposób, wolny od jadowitości i delikatności.

Ale… za mało jest Rona Perlmana w małej drugoplanowej roli policjanta, który próbuje poskładać w całość wszystkie różnorodne zbrodnie Elliota. I prawdopodobnie jest kilka zwrotów akcji za dużo w tym pełnym konkluzji. Ale w większości „13 Sins” to solidna, mroczna zabawa, która również ma na myśli coś konkretnego. Zobacz to z kimś, kogo nie łatwo urazić.

13 grzechów zalukaj
13 grzechów film
13 grzechów lektor pl
13 grzechów po polsku
13 grzechów dubbing pl
13 grzechów film do ściągnięcia
13 grzechów do pobrania
13 grzechów chomikuj

13 grzechów Online Lektor PL FULL HD
13 grzechów Online Lektor PL FULL HD
13 grzechów Online Lektor PL FULL HD
Oryginalny tytuł 13 Sins
Ocena IMDb 6.3 32,947 głosów
Ocena TMDb 6.2 734 głosów

Reżyser

Daniel Stamm
Reżyser

Obsada

Ron Perlman isDet. Chilcoat
Det. Chilcoat
Christopher Berry isDetective Vance
Detective Vance
Tom Bower isFather
Father
Ritchie Montgomery isApartment Manager
Apartment Manager
Judd Lormand isDiner Cop
Diner Cop
Udostępnij0

Podobne tytuły

Berberian Sound Studio Online Lektor PL FULL HD
Chciwość Online Lektor PL FULL HD
La rusa Online Lektor PL FULL HD
Lighthouse Online Lektor PL FULL HD
Tyler Rake 2 2023 Oglądaj Online Lektor PL
Robin Hood: Początek 2018 Online Lektor PL Cały Film Cda
W klatce Online Lektor PL FULL HD
Władza Online Lektor PL FULL HD
Territories Online Lektor PL FULL HD
Pocałunek potępionych Online Lektor PL FULL HD
Dziedzictwo Bourne’a Online Lektor PL FULL HD
Bez śladu Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!