Osoby online: 2015
Zarejestrowani online: 804


Ten film obecnie ogląda: 125 osóbA Lonely Place to Die Online Lektor PL FULL HD

A Lonely Place to Die Online Lektor PL FULL HD

Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Pięciu alpinistów w odległych szkockich górach napotyka niebezpieczeństwo nie tylko ze zdradliwych stoków w wydajnym gatunku pic „A Lonely Place to Die”. Najnowsze dzieło Juliana Gilbeya z Blighty („Rise of the Footsoldier”) dodaje intryg do przerażenia, gdy pięć osób wpada na tajemniczy spisek dotyczący uprowadzenia dzieci. Biorąc pod uwagę brak nazw markiz i szum w Internecie, zdjęcie będzie wymagało sporego wysiłku marketingowego, aby zwabić audytorów, gdy we wrześniu zaatakuje brytyjskie plexy, przed listopadową premierą w USA. Teren powinien okazać się mniej groźny, gdy nadejdzie czas na eksploatację przez rodzinę.

A Lonely Place to Die cda

Grupa alpinistów, prowadzona przez Alison (Melissa George) praktykuje wspinaczkę na najbardziej niebezpiecznym górzystym terenie Szkocji. Nagle jeden z nich słyszy dziwne dźwięki. Podążając za nimi, znajdują 8-letnią dziewczynkę, ukrytą w bunkrze pod ziemią. Przerażona, odwodniona i wygłodzona nie może mówić. Gdy alpiniści decydują się zabrać ją ze sobą, nie spodziewają się makabrycznych konsekwencji. Okazuje się, że dziewczynka była ofiarą porwania, a jej oprawcy zrobią wszystko, by ją odzyskać.

A Lonely Place to Die cały film

Prolog ustanawia szerokoekranową skalę kinową, gdy doświadczeni alpiniści Alison (Melissa George) i Rob (Alec Newman) są uwikłani w potencjalnie śmiertelną katastrofę spowodowaną przez nieuważnego debiutanta Eda (Eragon’s Ed Speleers ) na czystej skalnej ścianie. Spotykając się z innymi wspinaczami Jenny (Kate Magowan) i Alexem (Garry Sweeney), następnego dnia rozpoczynają wyprawę na poważnie. Jednak ich plany zostają przerwane, gdy słyszą słaby płacz i odkrywają młodą wschodnioeuropejską dziewczynę Annę (Holly Boyd) w drewnianej komorze tuż pod powierzchnią ziemi. Nie mówiąc ani słowa po angielsku, przestraszone dziecko nie może powiedzieć, jak się tam dostała.

A Lonely Place to Die gdzie obejrzeć

Alison i Rob wybierają zawrotny skrót, aby uzyskać pomoc z najbliższej osady, podczas gdy reszta opiekuje się Anną. Ale obie strony wkrótce stają się celem dla pary snajperów (Sean Harris, Stephen McCole), którzy najwyraźniej potrzebują dziecka żywego i nie obchodzi, kogo zabiją, aby ją odzyskać. Akcja osiąga punkt kulminacyjny w lokalnej społeczności cieszącej się corocznymi pogańskimi świętami. Do Anny, ocalałych ratowników i dwóch bezwzględnych napastników dołącza nowe trio (Eamonn Walker, Karel Roden, Paul Anderson) z misją, której celem jest zapewnienie uwolnienia dziecka wszelkimi niezbędnymi środkami.

A Lonely Place to Die online

Film „A Lonely Place to Die”, kręcony wyłącznie na szkockich wyżynach (z wyjątkiem pojedynczej sekwencji podwodnej), zyskał wiele atrakcyjności za swoje pieniądze dzięki niesamowitym górskim lokalizacjom. Imponująca praca kaskaderska koordynowana przez Jamiego Edgella to kolejny oczywisty plus. Obsada stara się odcisnąć piętno na ogólnych rolach, chociaż Harris („Harry Brown”) jest niezapomnianym złoczyńcą, wznosząc dialog w kluczowej scenie z Rodenem, w której motywacje wszystkich są ujawnione. Pogańska ceremonia dodaje przyjemności dla oka finałowi akcji i wygodnie zapewnia fajerwerki jako osłonę dla strzałów z broni palnej, ale fantazyjne kostiumy na dużą skalę zawdzięczają bardziej aspiracjom zespołu produkcyjnego niż wiarygodności.

A Lonely Place to Die lektor pl

A Lonely Place to Die zalukaj
A Lonely Place to Die film
A Lonely Place to Die lektor pl
A Lonely Place to Die po polsku
A Lonely Place to Die dubbing pl
A Lonely Place to Die film do ściągnięcia
A Lonely Place to Die do pobrania
A Lonely Place to Die chomikuj

A Lonely Place to Die Online Lektor PL FULL HD
A Lonely Place to Die Online Lektor PL FULL HD
A Lonely Place to Die Online Lektor PL FULL HD
A Lonely Place to Die Online Lektor PL FULL HD
Oryginalny tytuł A Lonely Place to Die
Ocena IMDb 6.2 27,154 głosów
Ocena TMDb 6 322 głosów
Udostępnij0

Podobne tytuły

एक था टाइगर Online Lektor PL FULL HD
Szklana Pułapka 5 Online Lektor PL FULL HD
Toy Story Prehistoria Online Lektor PL FULL HD
劇場版 HUNTER×HUNTER -The LAST MISSION- Online Lektor PL FULL HD
Podróż na Tajemniczą Wyspę Online Lektor PL FULL HD
Szybki cash Online Lektor PL FULL HD
Wilki Online Lektor PL FULL HD
Niezniszczalni 3 Online Lektor PL FULL HD
Zabić, jak to łatwo powiedzieć Online Lektor PL FULL HD
Batman: Year One Online Lektor PL FULL HD
Maczeta zabija Online Lektor PL FULL HD
Trefny wóz Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!