Osoby online: 2006
Zarejestrowani online: 799


Ten film obecnie ogląda: 144 osóbAfter 2019 Online Lektor PL Cały film

After 2019 Online Lektor PL Cały film

Twoja ocena: 10
10 2 głosy

Opis

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta.

After 2019 rozpoczyna się pewną narracją o tym, jak określone momenty w życiu zdają się definiować osobę i od tego momentu stereotypy praktycznie się nie kończą. Jeśli jest decydujący moment w życiu Tessy Young ( Josephine Langford ), to albo spotkanie, początkowo denerwujące się, zakochane, złamane serce lub ponowne połączenie z Hardinem Scottem ( Bohater Fiennes Tiffin ).

after online Cda

To naiwna, niedoświadczona młoda kobieta z przedmieść. Jest facetem o złym nastawieniu i wizerunku złego chłopca, który w rzeczywistości jest tylko zranionym, miękkim, skrywającym się z deklaracji, że miłość nie istnieje, jego sporadycznych wybuchów przemocy i ciała pokrytego niektórymi – powiedzmy – eklektycznymi tatuażami. Na przedramieniu widać rząd świnek morskich w okularach przeciwsłonecznych. Tak, romans między tymi dwoma postaciami jest taki, że zbyt łatwo jest rozpraszać się tatuażem.

after film online

Film jest adaptacją pierwszej książki z serii powieści Anny Todd, co może wyjaśniać, dlaczego nic tutaj nie wydaje się być na poziomie definiującym życie, obiecanym przez lektor otwierający. Podobnie jak w przypadku najpopularniejszej ostatnio serii takich adaptacji filmowych, historia nie jest tak odosobniona, jak trzy główne wydarzenia, których kulminacją jest ostateczna obietnica, że ​​kolejne części dostarczą nam czegoś więcej.

after 2 online

W przeciwieństwie do kilku bardziej popularnych przykładów takich romansów z kręcącymi się kołami, nie ma ani nadprzyrodzonych stworzeń, ani scen z perwersyjnym seksem. Najbardziej tutaj dostajemy dużo zaspanych aktorów, których być może w niektórych scenach można pomylić z nieumarłymi i bardzo uprzejmą grę wstępną.

Historia mówi, że Tessa idzie do college’u w towarzystwie swojej matki Carol ( Selma Blair ) i jej chłopaka , który wciąż jest w szkole średniej, Noah ( Dylan Arnold ), który zachowuje się bardziej jak brat dla Tessy, dopóki nie daje jej szybkiego buziaka na ustach jako najbardziej rozczarowujące pożegnanie. Kiedy to wszystko, co może zaoferować chłopak, który wkrótce zostanie porzucony, przytłumiona zmysłowość jej romansu z Hardinem wydaje się dużym krokiem naprzód.

after online pl

Nawiasem mówiąc, ci dwaj spotykają się, gdy siedzi w pokoju w akademiku Tessy, odmawiając wyjścia, po tym, jak wyszła spod prysznica. Później wdają się w debatę na temat dumy i uprzedzeń , w której ich kłótnie mają przypominać nam słynną parę z tej powieści. Wiemy o tym, ponieważ scenariusz Susan McMartin wyraźnie mówi o porównaniu, co jest – powiedzmy – dość odważnym skojarzeniem.

after 2019 online

W końcu oboje wiążą się wspólną miłością do książek fikcyjnych, a Tessa ucieka przed perspektywą pocałowania go podczas gry w Prawdę lub Wyzwanie, będąc zszokowani, gdy odkrywają kopię Wichrowych Wzgórz w sypialni Hardina. Prawie się całują, ale zamiast tego ich twarze po prostu unoszą się tuż obok siebie. Prawdopodobnie można by opisać postęp w ich związku w kategoriach jego twarzy unoszącej się nad różnymi częściami jej ciała.

after online film

Sprawy ulegają eskalacji, a może nie. Trudno powiedzieć, czy reżyserka Jenny Gage jest po prostu skrępowana oczekiwaniami romansu młodej osoby dorosłej, w którym wszystkie seksowne elementy są implikowane, czy też mamy zamiar robić sceny zmysłowości za dobrą monetę, w takim przypadku para zasadniczo rozbiera się trochę bardziej z każdym spotkaniem przed przytuleniem. Uprawiają seks, po tym, jak sceptyczny wobec miłości Hardin prosi Tessę, aby się do niego wprowadziła, a wkrótce potem w związku jest nieunikniony problem, związany z kilkoma spragnionymi dramatu przyjaciółmi Hardina. Następuje dużo dąsania się.

after online cda

Jeśli spora liczba tych obserwacji wydaje się skupiać na płci (lub prawdopodobnym jej braku), to tylko dlatego, że nic innego w filmie nie wzbudza podobnego zainteresowania – a na pewno nie do poziomu tak zagmatwanej intrygi (z wyjątkiem kilka dziwnych, podyktowanych fabułą wyborów ze strony kilku graczy pobocznych, takich jak matka Tessy, która prawie wyrzekła się swojej córki po odkryciu związku). 

film after online

Tessa pozostaje głównie jako pusta karta, aby podążać za kaprysami historii i reagować na ewoluujące spojrzenie Hardina na nią jako na romantyczne zainteresowanie. Spektakle są konsekwentnie monotonne, a dialog jest na przemian zdradziecki, jeśli chodzi o romantyczne wypowiedzi i na nos, jeśli chodzi o przekazanie Hardinowi historii, która wyjaśnia jego buntowniczy czyn.

after 2 online film

W „After” jest taki moment, kiedy dwoje nieuniknionych kochanków nurkuje pod wodą, a zostaje nam tylko cisza i spokój jeziora. „Cisza jest piękna” – mówi Hardin po wyjściu. Nie masz pojęcia, dzieciaku.

after online Cda

after online Cda

After 2019 Online Lektor PL Cały film
After 2019 Online Lektor PL Cały film
After 2019 Online Lektor PL Cały film
After 2019 Online Lektor PL Cały film
After 2019 Online Lektor PL Cały film
After 2019 Online Lektor PL Cały film
After 2019 Online Lektor PL Cały film
After 2019 Online Lektor PL Cały film
After 2019 Online Lektor PL Cały film
After 2019 Online Lektor PL Cały film
Oryginalny tytuł After
Ocena IMDb 5.3 35,591 głosów
Ocena TMDb 7.1 5,413 głosów

Reżyser

Jenny Gage
Reżyser

Obsada

Dylan Arnold isNoah Porter
Noah Porter
Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Samuel Larsen isZed Evans
Zed Evans
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels
Selma Blair isCarol Young
Carol Young
Pia Mia isTristan
Tristan
Udostępnij0

Podobne tytuły

Upuan 2023 Oglądaj Online Lektor PL
Na tyłach wroga Online Lektor PL FULL HD
Eliksir miłości Online Lektor PL FULL HD
Time Out of Mind Online Lektor PL FULL HD
Strażnik Online Lektor PL FULL HD
Rurōni Kenshin: Kyōto Taika-hen Online Lektor PL FULL HD
Tag-init 2023 Oglądaj Online Lektor PL
Świąteczna lista życzeń Online Lektor PL FULL HD
Poezja Online Lektor PL FULL HD
Sight: Extended 2023 Oglądaj Online Lektor PL
Magic Beyond Words: The J.K. Rowling Story Online Lektor PL FULL HD
Młoda i Piękna Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!