Osoby online: 2015
Zarejestrowani online: 793


Ten film obecnie ogląda: 141 osóbAverage Joe 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda

Average Joe 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda

Twoja ocena: 0
8.8 4 głosy

Opis

Przeciętny Joe to kolejny film o superbohaterach. Podczas gdy niektórzy szybko nazywają fikcję o superbohaterach jako kaprys, ja znajduję przyjemności ukryte w błocie. To, co robi Przeciętny Joe, nie wymyśla na nowo koła, ale zajmuje się kolejną próbą tego, co widzieliśmy wcześniej. Chociaż nie podobało mi się to, co zobaczyłem, nie jestem tutaj, aby opłakiwać ten wysiłek. Tak trudno jest nakręcić film, że nikt nie powinien atakować kina tylko po to, by je zaatakować.

Pisarz / reżyser Mark Cantu podobno rozpoczął pracę nad Przeciętnym Joe w 2013 roku. Biorąc pod uwagę naturę superbohaterów, kupuję to twierdzenie. Wszystko w filmie wydaje się, że ląduje prawie dziesięć lat później. Jest niezła zabawa, gdy bezrobotny przegrany trafia do drużyny superbohaterów. Ale co w cudownym świecie Disneya należy zrobić, gdy Joe zostanie superbohaterem?

Recenzja filmu Average Joe

Szybciej, niż można powiedzieć w domowych filmach Boba Crane’a, Joe zyskuje pewne moce elektromagnetyczne i zaczyna wyrządzać szkody. Lord Menace atakuje naszych bohaterów, mając jednocześnie akcent, który przypomina przesłuchanie na oficera Imperium. Jest kiczowaty i kopię to, ale to kolejna warstwa treści umieszczona w filmie, który wydaje się nie myśleć zbyt wiele o tym, co chce zrobić.

Average Joe gdzie obejrzeć

Oglądając „Average Joe” myślę o czymś w rodzaju The Specials, które pojawiły się w latach 1999/2000. Poruszał temat superbohaterów, żartował i pokazywał, jak przeciętny człowiek zareaguje na ten świat. Ale stało się to w czasie, gdy Blade wciąż był aktualny, a nerdowie filmów internetowych nie zostali wyeliminowani przez Bryana Singera. Czy to oznacza, że ​​jedyną winą przeciętnego Joe jest spóźnienie się na przyjęcie?

Average Joe cda

Kinda. Dobre łaski okazywane kinu superbohaterów nawet teraz nie obejmują innych popularnych fikcji. Podczas gdy każdą akcję, horror lub komedię można rozebrać do najdrobniejszych nut, nic nie mówi się o mężczyznach w rajstopach dokonujących śmiałych wyczynów. Skoro więc filmy o superbohaterach dają tyle łaski, to dlaczego nie mogę sobie pozwolić na stwierdzenie, że Przeciętny Joe był dobry?

Average Joe cały film

Superbohaterowie to mityczne postacie, które wymagają cienkiej linii między głupim, pieszym i doskonałym. Wielu dorosłych nadal znajdzie się zbyt daleko, by w ogóle przejmować się tymi sprawami. Ale to dotyczy tych, którzy chcą nosić niezasłużoną odznakę dojrzałości. To, co boli przeciętnego Joe, to to, że jego ambicje nie dorównują osiągnięciom.

Zobacz także: Na noże Film Online Lektor PL FULL HD

Konfiguracja jest przesadzona, lead nie jest tak interesujący, a efekty odpowiednie do budżetu nie tak naprawdę inspirują. Jeśli nie możesz wygrać w spektaklu, lepiej poproś o dialog. Kilka dni później nie mogę ci opowiedzieć ani jednej pamiętnej linijki z filmu. Próbowałem i robiłem notatki. Nic nie utknęło.

Average Joe po polsku

Efekty specjalne w Przeciętnym Joe są dość szorstkie. Ale tak się dzieje, gdy kręci się powyżej oceny filmowej. Podczas gdy reżyserzy tacy jak Raimi , Gunn i inni zrobili wielkie widowisko tanio, wiedzieli, co skrócić. Tak duża część „Average Joe” wydaje się być nagraniem demo, aby pokazać, co może zrobić ta ekipa, i nie wymagało to bezpośredniego wydania.

Po co tworzyć coś, co desperacko próbuje wyglądać i czuć się jak wszystko inne? Jeśli nie masz budżetu na konkurowanie, znajdź sposób. Nie obchodzi mnie, czy to skarpetka z wyłupiastymi oczami. Peter Jackson nakręcił wciąż zabawny film kryminalny o marionetkach. Wszystko jest możliwe, jeśli bardzo się starasz nie być tym, co robią inni.

Average Joe lektor pl

To, co mnie boli, to fakt, że mogę powiedzieć, że chciał być zabawny. Albo usunięto mi chirurgicznie śmieszną kość, albo żarty wylądowały jak samolot pasażerski na Oceanie Indyjskim. To może być problem osobisty, ale czuję, że zbliża się tyrada.

Average Joe online

Average Joe online
Average Joe zalukaj
Average Joe film
Average Joe dubbing pl
Average Joe film do ściągnięcia
Average Joe do pobrania
Average Joe chomikuj
Average Joe 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Oryginalny tytuł Average Joe
Ocena TMDb 9 1 głosów

Reżyser

Reżyser

Obsada

Udostępnij0

Podobne tytuły

Wybuchowa para Online Lektor PL FULL HD
To już jest koniec Online Lektor PL FULL HD
Avalanche Sharks Online Lektor PL FULL HD
Batman w cieniu Czerwonego Kaptura Online Lektor PL FULL HD
Top Gear: At the Movies Online Lektor PL FULL HD
Top Gun: Maverick 2022 Oglądaj Online Lektor PL
Piekło Dantego: Epicka Animacja Online Lektor PL FULL HD
Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec Online Lektor PL FULL HD
Likwidator Online Lektor PL FULL HD
Outpost: Black Sun Online Lektor PL FULL HD
Druga twarz Online Lektor PL FULL HD
Inception: The Cobol Job Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!