Osoby online: 2015
Zarejestrowani online: 790


Ten film obecnie ogląda: 116 osóbDobra partia Online Lektor PL FULL HD cały film cda

Dobra partia Online Lektor PL FULL HD cały film cda

Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Obliczone dziwactwa i charakterystyczne rysunki sprawiają, że „Dobra partia Online” jest na tyle płytkie, że może być pilotem serialu. Wyraźnie starając się zapewnić sobie komercyjny sukces dzięki atrakcyjnej obsadzie i łatwej reżyserii Michaela Mohana („One Too Many Mornings”), w filmie występuje główna rola Lizzy Caplan , która może być wzięta za absolwentkę Zooey Deschanel School sztuk dramatycznych. Jest dość łatwa do oglądania i może zyskać karierę dzięki zdjęciu, nawet jeśli nie zawiera ani jednego emocjonalnie uczciwego momentu.

Dobra partia Online Lektor PL FULL HD cały film cda

Dobra partia cda

Sarah (Caplan), menadżerka księgarni i aspirująca artystka (jej rysunki łączą Hallmark z R. Crumbem), właśnie wprowadziła się do Kevina (Geoffrey Arend), frontmana w zespole, w skład którego wchodzi Andrew ( Martin Starr ), narzeczony siostry Sarah , Beth ( Alison Brie ). Wydaje się, że żadna z tych ściśle połączonych postaci nie zna się nawzajem: Andrew i Beth rozmawiają, jakby próbowali się poderwać w barze, a Sarah najwyraźniej nie ma pojęcia, kim jest Kevin, tj. Typem faceta, który by się oświadczył. małżeństwo w środku koncertu przed 200 nieznajomymi i zdziw się, gdy upokorzona Sarah wybiega z klubu i związku. W miarę upływu czasu sceny zerwania są potworne, ale nie w sposób, który przyciąga jakąkolwiek postać do publiczności.

Dobra partia cały film

Beth, choć nie do końca Bridezilla, ma obsesję na punkcie zbliżającego się zaślubin (Andrew mniej). W związku z tym Sarah jest poddawana nastrojom nieszczęścia i miłości do towarzystwa najbliższych i najdroższych, nawet gdy w zwolnionym tempie zostaje zmieciona z nóg przez klienta księgarni i czciciela Sarah Jonathana (Mark Webber), który mówi tak, jakby był na przesłuchaniu „Jak poznałem twoją matkę.” Kevin nie ma już szans z Sarah – nie wie o tym, ale wciąż ma nadzieję – mimo że Jonathan wydaje się idealnym facetem dla Sarah, jest odporna: Coś w niej jest przewrotnie przeciwne szczęściu. Albo to, albo Mohan musi kontynuować film przez kolejne 68 minut.

Dobra partia gdzie obejrzeć

Zobacz także: 1917 Online Lektor PL FULL HD

Scenariusz „Save the Date”, napisany z przesytem prostego humoru przez Mohana, Jeffreya Browna i Egana Reicha, to w istocie seria dwóch ujęć i scenografii, które wydają się być skonstruowane tak, aby umożliwić przerwanie reklamy. Niewiele jest narracyjnych tkanek łączących wszystko ze sobą, z wyjątkiem romantycznego niezdecydowania Sarah, który jest rodzajem wątłej przesłanki, na której zawieszono katalog romantycznych komedii po okresie dojrzewania. Znów bohaterowie wydają się być sobie obcy; w rozmowie nie ma żadnych luk, które sugerowałyby zażyłość, a które wykwalifikowani pisarze mogliby zrekompensować rzemiosłem.

Dobra partia online

Jednocześnie wszystko idzie dość łatwo: Starr jest bardzo dobry, a Andrew jest jedyną postacią, która wykazuje coś takiego, jak świadomość tego, co dzieje się poza jego własnym pępkiem. A Caplan ma świetlaną przyszłość, która prawdopodobnie będzie obejmowała większe wysiłki.

Kredyty techniczne są powyżej średniej, nawet jeśli wskazówki muzyczne, jak można się spodziewać, są więcej niż trochę oczywiste.

 

Dobra partia zalukaj
Dobra partia film
Dobra partia lektor pl
Dobra partia po polsku
Dobra partia dubbing pl
Dobra partia film do ściągnięcia
Dobra partia do pobrania
Dobra partia chomikuj

Dobra partia Online Lektor PL FULL HD cały film cda
Dobra partia Online Lektor PL FULL HD cały film cda
Dobra partia Online Lektor PL FULL HD cały film cda
Oryginalny tytuł Save the Date
Ocena IMDb 5.8 6,684 głosów
Ocena TMDb 5.9 75 głosów
Udostępnij0

Podobne tytuły

Świąteczny pocałunek Online Lektor PL FULL HD
Dobroduszny olbrzym Online Lektor PL FULL HD
Zaplikowani Online Lektor PL FULL HD
Człowiek z bieguna Online Lektor PL FULL HD
Teoria wszystkiego Online Lektor PL FULL HD
Te presento a Laura Online Lektor PL FULL HD
Jackass: Bezwstydny dziadek 0,5 Online Lektor PL FULL HD
In Your Eyes Online Lektor PL FULL HD
Charlie chory z miłości Online Lektor PL FULL HD
The Wish List Online Lektor PL FULL HD
Take This Waltz Online Lektor PL FULL HD
Barry Munday Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!