• Watch trailer
Osoby online: 2008
Zarejestrowani online: 803


Ten film obecnie ogląda: 117 osóbDżentelmeni Online Lektor PL FULL HD

Dżentelmeni Online Lektor PL FULL HD

Twoja ocena: 8
8 1 głos

Opis

Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.

Dżentelmeni cda

Guy Ritchie’emu zajęło nieco ponad dekadę, aby przejść od samozwańczego autora do czeladnika, a jego twórczość nie była wcale gorsza. Na przełomie XIX i XX wieku ogłosił się dumnym enfant terrible  brytyjskiego kina gatunkowego z ostrym filmem kryminalnym Cockneya „Lock, Stock and Two Smoking Barrels”, chociaż prawo malejących zwrotów zostało szybko wprowadzone: „RocknRolla” z 2008 roku zmęczony gangster bieżnikowanie, które wciąż stanowiło krok naprzód w stosunku do szaleństwa Madonny „Swept Away” i niezrozumiałego „Revolver” w stylu kabały.

Dżentelmeni cały film

Wezwano do resetu; Zręczne projekty studyjne przyciągały uwagę, począwszy od odlotowego odrodzenia „Man from UNCLE” po bezosobową, ale dochodową zmianę w stajni Disneya z „Aladdin”. To druga faza, która przyniosła Ritchiemu wystarczającą ilość dobrej woli, by ponownie założyć swoją tweedową, autorską czapkę. Wejdź do „ The Gentlemen ”, powracającego gwiazdora do podziemnego świata, który udaje, że przypomina nam, kim naprawdę jest jego reżyser, ale pod wieloma względami czuje się jak zabezpieczenie zakładów. Jest to łagodniejsze ćwiczenie stylistyczne niż wywołujące uraz kręgosłupa wczesne wysiłki, takie jak „Lock, Stock” i „Snatch”, mniej ambitne, ale bardziej spójne w swojej sztuczce strukturalnej niż „Revolver”. Gdyby nie spędził tylko 11 lat, wyglądałby jak szablonowy Ritchie z dala od gatunku kojarzonego głównie z jego imieniem.

Dżentelmeni gdzie obejrzeć

Dla fanów Ritchiego, którzy nie wypalili się na różnych imitacjach broni i staruchów, zrodzonych przez jego wczesne sukcesy, „Dżentelmeni” jest na swój sposób tak samo ćwiczeniem z ostrożnej nostalgii, jak każdy remake Disneya, aż do wyraźne zaangażowanie odrodzonej firmy produkcyjnej Miramax. Dawny dom Weinsteina dostaje nawet okrzyki na ekranie – dzięki uprzejmości najgłupszego bzdury scenariusza, fabuły filmu w filmie z niewielką korzyścią – to niewiele robi, aby rozwiać wrażenie filmu nakręconego głównie dla rozrywki tych, którzy stoją za nim to. Mniej wybaczalny podmuch z przeszłości to jednak niepokojący szczep rasistowskiego humoru, który przewija się w oryginalnym scenariuszu Ritchiego, tworząc płaskie puenty wielu azjatyckich postaci. W takich momentach „Dżentelmeni” radośnie opuszczają zniszczone przez sklep terytorium,

Dżentelmeni online

Zaczyna się, jak zwykle bywa w filmach Ritchiego, od dosłownego huku: flash-forward, aby wygładzić amerykańskiego przestępcę Mickeya Pearsona ( Matthew McConaughey , cały czas ozdobiony błyszczącym kolczykiem i szerokim uśmiechem), gdy idzie do londyńskiego pubu, zamawia kufel piwa i marynowane jajko, po czym natychmiast zostaje wysadzony w mózg przez niewidzialnego strzelca. A może on? Wskaż pierwszy z kilku przewinięć i alternatywnych drzazg narracyjnych, które mają na celu zepsuć każdy mózg, który wciąż nie zastanawia się nad osobliwością kogoś, kto zamawia marynowane jajko w 2019 roku.

Dżentelmeni zalukaj

„Jeśli chcesz być królem dżungli, nie wystarczy zachowywać się jak król, musisz być królem” – mruczy McConaughey, choć jego głos wprowadzający jest kolejnym błędem: większość filmu, jak się okazuje , jest opowiadany przez Fletchera ( Hugh Grant , obsadzony wstrząsająco przeciwko typowi jako drań z klasy robotniczej), przebiegły bezstronny obserwator różnych wojen gangsterskich na East End, który wykorzystał je w swoim własnym scenariuszu w stylu Ritchiego pt. „Bush”. Wiodąca, ale nieuchwytna postać w „Dżentelmenach”, Pearson jest aktywnym bohaterem „Busha”, zatytułowanego po jego hucznym handlu: imperium marihuany rozproszonym między podziemnymi bunkrami w różnych okazałych domach na angielskiej wsi.

Dżentelmeni film

Pearson, wyludniony emigrant, który wspiął się na brytyjską drabinę społeczną, handlując z uczonymi z Oksfordu, szuka swojej własnej eleganckiej wiejskiej kupy, mając na celu wczesną emeryturę z żoną, uliczną dziewczyną z Essex Rosalind (Michelle Dockery, dobra sport w roli z większą liczbą strojów niż cech charakteru). Słowo „gentryfikacja” często pojawia się w „Dżentelmenach”, niekoniecznie z negatywnym nastawieniem: nowe pieniądze są tak samo honorowe jak stare pieniądze w Wielkiej Brytanii Ritchiego, o ile jest ich dużo. Ale kiedy Pearson chce spieniężyć swój biznes na rzecz kolegi, Yanka Bergera (Jeremy Strong, wzmacniający skeeziness Kendall Roy), jego wygodne plany są zagrożone przez splątaną serię złych transakcji i zdrad – do których Fletcher uważa się za nieocenionego świadka, zwracając się u drzwi eleganckiego, prawego mężczyzny Pearsona, Raymonda (Charlie Hunnam ) z żądaniem szantażu w wysokości 20 milionów funtów.

Dżentelmeni lektor pl

Jest to dziwnie okrężny sposób na odwrócenie standardowej fabuły hańby wśród złodziei, której znaczną część Fletcher przekazał Raymondowi na jego podwórkowym patio – wyraźnie niedynamiczne otoczenie i jedna z kilku sugestii dotyczących skąpego budżetu. Sporadyczne dygresje na temat fikcyjnych pojęć Fletchera jako scenarzysty („Jestem gawędziarzem: jak mówią w grze filmowej, kładę fajkę” – lamentuje) nie dodają do postępowania niewiele oprócz samozadowolenia, podobnie jak zabłąkane, napięte filmowe odniesienia do staroświecka wartość soczewek 35 mm i zawiłość narracji „The Conversation” Coppoli. („Szczerze mówiąc, trochę nudne” – oświadcza Fletcher, chociaż w swojej obronie tak naprawdę nie widział „Dżentelmenów”). Takie podejście często sprawia, że ​​niewzruszony lokaj Hunnama wykonuje większość akcji – którą on sam robi,

Dżentelmeni po polsku

Inne gwiazdy wchodzą i wychodzą z akcji w przypadkowych, nieistotnych odstępach czasu. Colin Farrell jest zabawny jako irlandzki mentor w kraciastym dresie dla koterii młodych zbirów (głównie kolorowych mężczyzn, żaden z niezależną agencją postaci), ale jest prawie zbędny dla jakiejkolwiek intrygi. Brytyjsko-malezyjska gwiazda Henry Golding ma niewdzięczne zadanie kierowania ekipą handlarzy heroiną z Azji Wschodniej – niepewność innych postaci co do jego dokładnej tożsamości jest odgrywana dla oklepanego śmiechu – którego ingerencja w biznes Pearsona najwyraźniej prowadzi film do wniosku, że Amerykańscy lordowie narkotykowi są bardziej pociągająco nieuczciwi niż chińscy.

Dżentelmeni dubbing pl

Aktorzy, wspaniale ubrani w jesienne garnitury i dzianiny przez projektanta kostiumów Michaela Wilkinsona, bawią się, co mogą, z tak cienkim, przestarzałym materiałem, ale każdy tutaj zasługuje na więcej: pomimo rozproszonych odniesień do muzyki grime i Brexitu, „The Gentlemen” niesie ze sobą cenne mały smak, czy to w szybkim, burzliwym rzemiośle, czy w dobrze znanym, pełnym przekleństw dialogu, brytyjskim życiu, polityce, wernakularności, a nawet kręceniu filmów w 2019 roku: Gdzie „Lock, Stock and Two Smoking Barrels”, mimo wszystkich okropnych, teraz przesadnych naśladowane tiki, wkraczające na brytyjską scenę niezależną z autentycznie lekkomyślną, buntowniczą energią, w nowoczesnym Londynie czuje się tak samo gadatliwym turystą, jak przedsiębiorczym draniem McConaugheya. Ritchie, zdominowany przez dekadę w największych ligach Hollywood, nie wydaje się już zbytnio znać swojego własnego, chaotycznego świata.

Dżentelmeni dubbing pl

Dżentelmeni film do ściągnięcia
Dżentelmeni do pobrania
Dżentelmeni chomikuj

Dżentelmeni Online Lektor PL FULL HD
Dżentelmeni Online Lektor PL FULL HD
Dżentelmeni Online Lektor PL FULL HD
Dżentelmeni Online Lektor PL FULL HD
Dżentelmeni Online Lektor PL FULL HD
Dżentelmeni Online Lektor PL FULL HD
Dżentelmeni Online Lektor PL FULL HD
Dżentelmeni Online Lektor PL FULL HD
Dżentelmeni Online Lektor PL FULL HD
Dżentelmeni Online Lektor PL FULL HD
Oryginalny tytuł The Gentlemen
Ocena IMDb 7.9 145,839 głosów
Ocena TMDb 7.7 1,387 głosów

Reżyser

Guy Ritchie
Reżyser

Obsada

Matthew McConaughey isMickey Pearson
Mickey Pearson
Jeremy Strong isCannabis Kingpin Matthew
Cannabis Kingpin Matthew
Hugh Grant isFletcher
Fletcher
Eddie Marsan isBig Dave
Big Dave
Udostępnij0

Podobne tytuły

Wyszłam za mąż, zaraz wracam Online Lektor PL FULL HD
Na noże Film Online Lektor PL FULL HD
Giganci ze stali Online Lektor PL FULL HD
Red Hill Online Lektor PL FULL HD
Special Chabbis Online Lektor PL FULL HD
Tylko dla dorosłych Online Lektor PL FULL HD
Gantz: Perfect Answer Online Lektor PL FULL HD
Hobbit: Pustkowie Smauga Online Lektor PL FULL HD
Suzumiya Haruhi no Shoushitsu Online Lektor PL FULL HD
Kula w Łeb Online Lektor PL FULL HD
トワノクオン 第四章 紅蓮の焦心 Online Lektor PL FULL HD
Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!