Osoby online: 2014
Zarejestrowani online: 798


Ten film obecnie ogląda: 127 osóbInfiltrator Online Lektor PL FULL HD cały film cda

Infiltrator Online Lektor PL FULL HD cały film cda

Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Chociaż niewiele amerykańskich przepisów jest bardziej bezlitosnych niż obowiązujące minimalne wyroki związane z narkotykami, „Znicz” znajduje lukę na tyle dużą, by przejechać przez nią naczepę. Zaprojektowany, aby empatyczni obywatele kwestionowali system, ten dziwnie przekonujący obraz działa mniej w sercach audytorów, niż w ich pragnieniu testosteronu, wymyślając najgorszy scenariusz, w którym właściciel firmy transportowej (Dwayne Johnson) zgadza się złapać króla kartelu transportując ogromne ładunki narkotyków przez granice stanowe, aby skrócić 10-letni okres więzienia dla syna. Pomimo tego, że jest bardziej dramatyczny niż wybuchowy, „Znicz” powinien wylądować w przedziale od 25 do 30 milionów dolarów – typowy dla Rocka nie-franczyzy.

Infiltrator Online Lektor PL FULL HD cały film cda

Infiltrator Online Lektor PL FULL HD cały film cda

Infiltrator cda

Zainspirowany odcinkiem „Frontline” stacji PBS z 1999 roku, scenarzysta i reżyser Ric Roman Waugh przedstawia realistyczną sytuację w szaloną opowieść o straży straży, rozciągając hipotetyczne pytania dziennikarza: „Co byś zrobił, gdyby rząd zapukał do twoich drzwi, mówiąc ci, dostaniesz 30 lat więzienia, chyba że kogoś poinformujesz? Albo że twoje dziecko dostanie 20 lat, chyba że poinformuje? ” – do prawie science-fiction.

Infiltrator cały film

Tekturowy scenariusz Waugh i współautora Justina Haythe’a przedstawia rzeczy naprawdę proste, grając od samego początku kartą współczucia: Naiwny nastolatek, Jason (Rafi Gavron), zostaje zatrzymany przez agentów ochrony narkotyków po tym, jak zgodził się trzymać Przechowuj ekstazy na kilka dni. W przypadku masowego posiadania narkotyków, takiego jak jego (gdzie ilości sugerują zamiar sprzedaży), praktycznie jedynym sposobem na zmniejszenie surowej kary jest wyrzucenie przez podejrzanego kolegi dilera. Ale ten dzieciak nie ma takich kontaktów, więc czeka go pełne 10 lat.

Infiltrator gdzie obejrzeć

Gdyby system był na próbie, parodią byłby fakt, że główni dealerzy są najlepiej przygotowani do dojeżdżania do pracy, podczas gdy drobni utknęli w martwym czasie, ponieważ mają mniej do zaoferowania. Waugh chciałby naprawić tę nierównowagę, ale ponieważ dramaty na sali sądowej nie są tak przyjemne do oglądania jak filmy akcji, skupia się na jedynej w swoim rodzaju umowie z zatroskanym ojcem dziecka, Johnem Matthewsem (Johnsonem) i twarda prokurator federalna Joanne Keeghan (Susan Sarandon, która sprawia, że ​​surowość wydaje się seksowna), która stara się o ponowny wybór i dlatego jest gotowa pójść na łatwiznę wobec Jasona w zamian za głośne aresztowanie.

Infiltrator online

Choć brzmi to niedorzecznie, takie aranżacje nie są czymś niezwykłym; Segment „Linia frontu” szczegółowo opisywał, jak prawdziwy ojciec James Settembrino współpracował z organami ścigania, aby uwięzić handlarzy narkotyków, aby jego 18-letni syn miał mniej czasu (chociaż prokurator później zrezygnował z umowy). Coś podobnego dzieje się w „Zniczu”, zmuszając Johna do głębszego ukrycia się, gdy Keeghan i ambitny agent DEA Cooper ( Barry Pepper ) zdają sobie sprawę, że nie muszą zadowalać się „dwoma napastnikami ” Malikiem ( Michael K. Williams ), ale mogą wykorzystać Matthewsa do przynętę wielkiego szefa kartelu (Benjamin Bratt) znanego jako El Topo.

Infiltrator zalukaj

Chociaż Waugh, kaskader, który stał się sternikiem, poznał wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych w serialu „Zbrodniarz” z 2008 roku, „Znicz” nie wykazuje praktycznie żadnej z szorstkiej autentyczności, jaką ten gatunek rozwinął w ostatnich latach, a jednocześnie przetwarza zbyt wiele rasowych i klasowych stereotypów (np. zestawienie niewinnego Jamesa na przedmieściach z gangiem z bronią podniesionym bezpośrednio z „The Wire”). Technicznie rzecz biorąc, kamera jest ostra, ale płaska, a lokalizacje wydają się zbyt uporządkowane i niezamieszkane – podobnie jak nowy duży pojazd, który Matthews jeździ z Los Angeles do El Paso, aby zebrać pół kilograma kokainy od bardzo źli kolesie.

Infiltrator film

Głównymi graczami są wszyscy członkowie rodziny (łącznie z połączeniem Matthewsa ze światem podziemnym, granym przez Jona Bernthala z „The Walking Dead”), przez co trudno nie poczuć, że całość została sfałszowana, by wywołać maksymalne oburzenie. Podczas gdy dziecko Settembrino zostało przyłapane na sprzedaży kwasu, Jason jest przeważnie głupi i pechowy, dzięki czemu zdjęcie łatwiej przemawia do zwykłych rodziców. 

Infiltrator lektor pl

Mimo to Johnson nie jest postacią, z którą można się kojarzyć, ale bohaterem akcji twardszym od ciebie (co ciekawe, brzmi jak prezydent Obama na sterydach). Fajnie jest mieć na pokładzie aktorów kalibru Sarandona i Peppera w scenach z kołowrotkami do biura, ale przede wszystkim ekscytuje się perspektywa zobaczenia Johnsona za sterami 18-kołowego pojazdu, który przedziera się przez ogień z karabinu maszynowego. .

„Znicz” może być pomyślany jako krytyka amerykańskiej wojny z narkotykami, ale z wyglądu rzeczy tutaj, wydaje się, że bardzo trudne podejście działa.

Infiltrator po polsku
Infiltrator dubbing pl
Infiltrator film do ściągnięcia
Infiltrator do pobrania
Infiltrator chomikuj

 

Infiltrator Online Lektor PL FULL HD cały film cda
Infiltrator Online Lektor PL FULL HD cały film cda
Infiltrator Online Lektor PL FULL HD cały film cda
Infiltrator Online Lektor PL FULL HD cały film cda
Oryginalny tytuł Snitch
Ocena IMDb 6.4 82,253 głosów
Ocena TMDb 6 1,784 głosów

Reżyser

Obsada

Dwayne Johnson isJohn Matthews
John Matthews
Barry Pepper isAgent Cooper
Agent Cooper
Susan Sarandon isJoanne Keeghan
Joanne Keeghan
Benjamin Bratt isJuan Carlos
Juan Carlos "El Topo" Pintera
Melina Kanakaredes isSylvie Collins
Sylvie Collins
David Harbour isJay Price
Jay Price
Jon Bernthal isDaniel James
Daniel James
Udostępnij0

Podobne tytuły

Czas na miłość Online Lektor PL FULL HD
Siła Taktyczna Online Lektor PL FULL HD
Crush Online Lektor PL FULL HD
Centurion Online Lektor PL FULL HD
Dzień jak co dzień( Online Lektor PL FULL HD
Too Big to Fail Online Lektor PL FULL HD
Champion 3: Odkupienie Online Lektor PL FULL HD
Honey 2 Online Lektor PL FULL HD
The Butterfly Room Online Lektor PL FULL HD
Jack Pogromca Olbrzymów Online Lektor PL FULL HD
Marvel One-Shot: All Hail the King Online Lektor PL FULL HD
마이웨이 Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!