Osoby online: 2010
Zarejestrowani online: 797


Ten film obecnie ogląda: 110 osóbJumanji: Następny poziom Online Lektor PL FULL HD

Jumanji: Następny poziom Online Lektor PL FULL HD

Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

„Jumanji: Następny poziom” to powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?

Podobnie jak jego poprzednik, ten najnowszy film „ Jumanji” łączy fantastyczną akcję i przygodę z pewną komedią, odrobiną romansu i prawdziwymi lekcjami na temat odwagi, przyjaźni i empatii – wszystko to z pomocą niewielkiej rasy i płynności płci . 

Pod koniec ostatniego filmu czterej licealiści, którzy zostali wciągnięci do starej konsoli do gier wideo i zamienili się w archetypowych bohaterów przygód (niektórzy bardziej heroiczni niż inni), byli tak szczęśliwi, że wrócili do domu, że zmiażdżyli gra. Ale film zarobił dużo pieniędzy, więc gra znów działa, a tym razem do dzieci w wieku college’u dołącza kilka postaci ze starej szkoły. 

Jumanji: Następny poziom cda

Spencer ( Alex Wolff ) jest teraz studentem pierwszego roku na NYU. Utrzymywanie romansu z Martą ( Morgan Turner ) na odległość było trudne, a kiedy wraca do domu na przerwę świąteczną, nie jest pewien, czy są włączone, czy wyłączone. Dziadek Spencera, Eddie ( Danny DeVito ), jest w trakcie rekonwalescencji po operacji biodra, więc on też jest w domu wraz z windą schodową, łóżkiem szpitalnym i aparatem CPAP. Były partner biznesowy Eddiego, Milo ( Danny Glover ), podchodzi, by spróbować naprawić ich związek, ale Eddie nie jest tym zainteresowany. 

Jumanji: Następny poziom cały film

Spencerowi brakuje pewności siebie, jaką miał jako awatar gry wideo, Dr. Smolder Bravestone ( Dwayne Johnson ). Wraca więc do gry, w której wyzwania życia i śmierci wydają się w jakiś sposób bardziej znajome i łatwiejsze w obsłudze niż prawdziwe życie. Kiedy nie wraca, Martha, Bethany ( Madison Iseman ) i Lodówka ( Ser’Darius Blain ) ponownie wchodzą do gry, aby go uratować. Jest jednak mały przełącznik. Gra znów jest psotna i tym razem, podczas gdy Martha ponownie jest ekspertem od walki w tańcu Ruby Roundhouse ( Karen Gillan ), to Eddie pojawia się jako Dr. Bravestone. Milo to Mysz Finbar z plecakiem z bronią ( Kevin Hart ), a Lodówka to były awatar Bethany, pulchna ekspertka od map, dr Shelly Oberon (Jack Black ). Nikt nie wie, gdzie jest Bethany.

Jumanji: Następny poziom gdzie obejrzeć

Po raz kolejny każdy z awatarów ma trzy paski na nadgarstku, po jednym na każde życie, na które pozwala gra. Kilka z tych żyć od razu się zużywa, gdy Martha / Ruby próbuje wyjaśnić oszołomionemu Eddiemu i Milo, co się dzieje. 

Podobnie jak wszystkie dobre gry wideo, ten poziom jest trudniejszy niż poprzedni. Scenografia autorstwa Billa Brzeskiego jest oszałamiająca i porywająco pomysłowa, a porywająca muzyka Henry’ego Jackmana sugeruje nie tylko to, co najlepsze w grach wideo, ale także najlepiej zapamiętane klasyczne filmy przygodowe. Kontynuacja pierwszej przygody z dżunglą filmu prowadzi ich przez pustynię i do zamku na lodowatym szczycie góry, gdzie czekają na nich niebezpieczne podróże wózkiem wydmowym, mostem linowym i zeppelinem. Istnieje niebezpieczeństwo ze strony węży, strusi i pułapek. Jest też nowy złoczyńca, ogromny zdobywca przypominający Hun, imieniem Jurgan the Brutal ( Rory McCann ). Celem tego poziomu jest zdobycie klejnotu, który Jurgan ukradł łagodnym tubylczym rolnikom. 

Jumanji: Następny poziom online

Ostatecznie Bethany i postać, którą uratowali w pierwszym filmie, Alex ( Colin Hanks ), również pojawiają się w grze. Alex powraca ze swoim poprzednim awatarem, Seaplane ( Nick Jonas ), ale Bethany jest zupełnie nową postacią, więc kiedy w końcu go odnajdują, jest Spencer. Nie oddam ich; Powiem tylko, że najzabawniejsza z tego filmu jest, gdy Johnson, Gillan, Hart, Black i, wspaniały nowy dodatek, Awkwafina, przechodzą przez różnych postaci / graczy. Skrypt dobrze radzi sobie z utrzymywaniem zmian wieku, rasy i płci na niskim poziomie. Jest trochę prostego humoru w stylu szkolnego boiska, ale na szczęście nigdy nie jest on przenikliwy ani arystycznie zawstydzony.

Jumanji: Następny poziom zalukaj

Johnson był niesamowity jako Spencer w pierwszym filmie, humorystycznie przesadzona wersja nastolatka odkrywającego moc dorosłości. Ale jako zewnętrzna wersja zepsutego dziadka Spencera najwyraźniej ma więcej zabawy. Ledwo zauważa surrealistyczną koncepcję uwięzienia w grze wideo (nie wydaje się być całkowicie pewien, czym jest gra wideo) i jest zbyt zajęty obracaniem bioder, które po raz pierwszy od lat mają pełny zakres ruchu. Johnson / Bravestone jako Spencer był czymś, do czego można aspirować, w przyszłości, która wciąż wydawała się pełna nieskończonego potencjału, ale Johnson / Bravestone jako Eddie jest wypełniony zachwytem z listy życzeń kogoś, kto nie widzi niczego poza stratą. Hart jest szczególnie dobry w stłumieniu swojej zwykłej pieprznej energii jako awatar dla wolno mówiącego Milo, którego awatar siłą są języki, ale zachowuje swój styl dyskursywny. Black i Awkwafina mają szansę reprezentować więcej niż jedną ludzką postać, dzięki czemu każda z nich jest odrębna i sprytna.

Jumanji: Następny poziom film

Fantazja awatarów, z przypisanymi im mocnymi i słabymi stronami, pozwala postaciom stać się bardziej uczciwymi wobec siebie i innych. Podobnie jak w przypadku pierwszego filmu, humor i podekscytowanie są zwinnie zrównoważone, więc nigdy nie jest zbyt przerażające ani głupie, a nacisk kładzie się bardziej na przyjaźń niż na romans. Tym razem jest też lekki dotyk wzruszenia, który sprawia, że ​​przesłanie o przyjaźni ma większe znaczenie. I tak jak w przypadku wszystkich dobrych gier wideo, na końcu znajduje się wskazówka o jeszcze jednym poziomie dla tych, jak ja, którzy nie są jeszcze gotowi, aby powiedzieć Game Over.

Jumanji: Następny poziom lektor pl

Jumanji: Następny poziom lektor pl
Jumanji: Następny poziom po polsku
Jumanji: Następny poziom dubbing pl
Jumanji: Następny poziom film do ściągnięcia
Jumanji: Następny poziom do pobrania
Jumanji: Następny poziom chomikuj

Jumanji: Następny poziom Online Lektor PL FULL HD
Jumanji: Następny poziom Online Lektor PL FULL HD
Jumanji: Następny poziom Online Lektor PL FULL HD
Jumanji: Następny poziom Online Lektor PL FULL HD
Jumanji: Następny poziom Online Lektor PL FULL HD
Jumanji: Następny poziom Online Lektor PL FULL HD
Jumanji: Następny poziom Online Lektor PL FULL HD
Jumanji: Następny poziom Online Lektor PL FULL HD
Jumanji: Następny poziom Online Lektor PL FULL HD
Jumanji: Następny poziom Online Lektor PL FULL HD
Oryginalny tytuł Jumanji: The Next Level
Ocena IMDb 6.7 150,741 głosów
Ocena TMDb 6.9 3,953 głosów

Reżyser

Jake Kasdan
Reżyser

Obsada

Dwayne Johnson isDr. Smolder Bravestone
Dr. Smolder Bravestone
Kevin Hart isFranklin 'Mouse' Finbar
Franklin 'Mouse' Finbar
Jack Black isProfessor Sheldon 'Shelly' Oberon
Professor Sheldon 'Shelly' Oberon
Karen Gillan isRuby Roundhouse
Ruby Roundhouse
Nick Jonas isJefferson 'Seaplane' McDonough
Jefferson 'Seaplane' McDonough
Alex Wolff isSpencer Gilpin
Spencer Gilpin
Morgan Turner isMartha Kaply
Martha Kaply
Ser'Darius Blain isAnthony 'Fridge' Johnson
Anthony 'Fridge' Johnson
Udostępnij0

Podobne tytuły

Nasz brat idiota Online Lektor PL FULL HD
Trzej muszkieterowie Online Lektor PL FULL HD
Dobra wróżka Online Lektor PL FULL HD
Super Shark Online Lektor PL FULL HD
El Infierno Online Lektor PL FULL HD
Bitwa potępionych Online Lektor PL FULL HD
Piorun i magiczny dom Online Lektor PL FULL HD
Witajcie na pokładzie! Online Lektor PL FULL HD
The Boy Who Cried Werewolf Online Lektor PL FULL HD
To już ostatnie dni Online Lektor PL FULL HD
劇場版 花咲くいろは HOME SWEET HOME Online Lektor PL FULL HD
Druhny Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!