Osoby online: 2009
Zarejestrowani online: 791


Ten film obecnie ogląda: 112 osóbKraina lodu II Online Lektor PL FULL HD

Kraina lodu II Online Lektor PL FULL HD

Twoja ocena: 10
5.3 6 głosów

Opis

Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją? W oscarowej Krainie lodu Elsa bała się, że jej moc jest zbyt potężna i może doprowadzić do katastrofy. W drugiej części musi mieć nadzieję, że ta moc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotka. Czy tak się stanie?

kraina lodu 2 cda

„Frozen II” ma jesienną paletę, z rdzawymi i złotymi elementami, które tworzą niespodziewanie elegijny ton w kontynuacji jednego z najbardziej lubianych filmów animowanych Disneya. Nawet niepohamowany wesoły bałwan Olaf ( Josh Gad ), teraz zmarznięty, więc nawet najcieplejsze uściski go nie topią, martwi się zmianami, gdy liście zmieniają kolor na pomarańczowy i spływają z gałęzi drzew. Jest jednak przekonany, że z wiekiem wszystko zrozumie. W końcu tego oczekuje od Elsy ( Idina Menzel ), Anny ( Kristen Bell ) i Kristoffa ( Jonathan Groff)). Anna zapewnia go (oczywiście w piosence), że tak, niektóre rzeczy się zmieniają, ale niektóre są na zawsze. Mówi mu, że nawet jeśli nie znasz odpowiedzi, zawsze możesz zrobić następną właściwą rzecz, a to pomoże. 

kraina lodu 2 cały film

„Frozen II” jest zabawny, ekscytujący, smutny, romantyczny i głupi. Zawiera świetne piosenki i przezabawne podsumowanie pierwszego filmu, a potem to wszystko od nowa. Plus dodatkowa scena na CAŁYM końcu napisów końcowych. Ta kontynuacja może czasami wydawać się przesadzona i zbyt mocno próbuje odtworzyć magię pierwszego filmu, ale jest imponująco chętna do zaangażowania się w niektóre skomplikowane kwestie w szczery sposób, dostępny dla dzieci i wnikliwy nawet dla dorosłych. 

kraina lodu 2 online

Rzuca w nas dużo, jak potwory skalne, urocza salamandra plamista i wspaniały koń wodny (dwa ostatnie prawdopodobnie pojawią się na listach życzeń świątecznych). Ustawienia są wspaniale wyobrażone i cudownie zachęcające. Anna ma rewelacyjną nową garderobę. Poznajemy tajemnice rodzinne, niektóre pocieszające, inne bolesne. Postacie stają przed niektórymi z najbardziej zniechęcających ludzkich pytań dotyczących straty, zmiany, zaufania i tego, jak najlepiej leczyć rany z przeszłości.

kraina lodu 2 cały film po polsku

W czarującej retrospekcji widzimy księżniczki jako małe dziewczynki, radośnie bawiące się razem i kładzione do łóżka przez kochających rodziców. Król opowiada im historię na dobranoc z własnego dzieciństwa o odwiedzinach z ojcem w zaczarowanym lesie, aby uczcić ukończenie tamy zbudowanej przez Arendellianie, aby pomóc rdzennej ludności. Ale zgromadzenie przerodziło się w atak. Król został zabity, a ocalał tylko młody książę, uratowany przez tajemniczą postać. 

kraina lodu 2 chomikuj

Od tego czasu zaczarowany las został zabarykadowany przez potężną mgłę. Dziewczyny dowiadują się z kołysanki matki, że rzeka może zawierać odpowiedzi na temat tego, co się stało. „Zanurz się głęboko w jej dźwięk, ale nie za głęboko, bo się utopisz” – śpiewa Królowa. „Kiedy wszystko jest stracone, wtedy wszystko jest znalezione”. To zaskakujące, jak mroczne kołysanki mogą się pojawić,

kraina lodu 2 2019

Obecnie siostry żyją szczęśliwie na zamku, ciesząc się czasem z rodziną (Olaf jest MVP Charades) i troszcząc się o swoją społeczność. Ale Elsa słyszy głosy wołające ją z zaczarowanego lasu. Boi się, ale też zachwycona. To zaproszenie, do którego z trudem się przyznaje, chce przyjąć, co prowadzi do piękniejszej ballady tego filmu „Into the Unknown”. „Miałem swoją przygodę / nie potrzebuję czegoś nowego… czy nie wiesz, że jest część mnie, która uwielbia wchodzić w nieznane”.  

kraina lodu 2 online pl

I tak, po ostrzeżeniu od „znawcy miłości” Kristoffa, przyjaciela Pabbiego ( Ciarán Hinds ) i nie zawsze pomocnym komentarzem Olafa po drodze, docierają do zaczarowanego lasu. Tam poznają nowe postacie, śpiewają więcej piosenek, wyjaśniają nieporozumienia i próbują się wzajemnie chronić. Konfrontują się z konsekwencjami złych, a nawet tragicznych wyborów rodziny. 

cda kraina lodu 2

Rodzice często pytają mnie, dlaczego dzieci, zwłaszcza przedszkolaki i gimnazjaliści, lubią w kółko oglądać te same filmy. Mówię im, że kiedy wszystko wokół ciebie wydaje się drastycznie zmieniać na co dzień i ledwo znasz siebie, może być wielkim pocieszeniem mieć przyjaciela z filmu, który za każdym razem jest taki sam. „Kraina lodu II” ma być jednym z tych filmów, które dzieci będą chciały oglądać dziesiątki razy. 

kraina lodu 2 cały film po polsku od początku do końca

Będzie nagradzać powtarzające się oglądanie zarówno uspokajającymi przesłaniami dotyczącymi reagowania na zmianę z odwagą i ciekawością, jak i wyzwaniem, jakim jest zrozumienie błędów z przeszłości, abyśmy mogli wspólnie rozpocząć pracę nad „następną właściwą rzeczą”.

Kraina lodu II Online Lektor PL FULL HD
Kraina lodu II Online Lektor PL FULL HD
Kraina lodu II Online Lektor PL FULL HD
Kraina lodu II Online Lektor PL FULL HD
Kraina lodu II Online Lektor PL FULL HD
Kraina lodu II Online Lektor PL FULL HD
Kraina lodu II Online Lektor PL FULL HD
Kraina lodu II Online Lektor PL FULL HD
Kraina lodu II Online Lektor PL FULL HD
Kraina lodu II Online Lektor PL FULL HD
Oryginalny tytuł Frozen II
Ocena IMDb 6.9 111,456 głosów
Ocena TMDb 7.3 4,853 głosów

Reżyser

Chris Buck
Reżyser

Obsada

Kristen Bell isAnna (voice)
Anna (voice)
Idina Menzel isElsa (voice)
Elsa (voice)
Josh Gad isOlaf (voice)
Olaf (voice)
Jonathan Groff isKristoff (voice)
Kristoff (voice)
Sterling K. Brown isLieutenant Mattias (voice)
Lieutenant Mattias (voice)
Evan Rachel Wood isQueen Iduna (voice)
Queen Iduna (voice)
Alfred Molina isKing Agnarr (voice)
King Agnarr (voice)
Martha Plimpton isYelena (voice)
Yelena (voice)
Jason Ritter isRyder (voice)
Ryder (voice)
Rachel Matthews isHoneymaren (voice)
Honeymaren (voice)
Udostępnij0

Podobne tytuły

Prawdziwe męstwo Online Lektor PL FULL HD
Saga Wikingów Online Lektor PL FULL HD
Piekło Dantego: Epicka Animacja Online Lektor PL FULL HD
Królewna Śnieżka Online Lektor PL FULL HD
劇場版 そらのおとしもの 時計じかけの哀女神 Online Lektor PL FULL HD
Smerfy Online Lektor PL FULL HD
Love and Monsters Online Lektor PL FULL HD
Perfect on Paper Online Lektor PL FULL HD
An Evergreen Christmas Online Lektor PL FULL HD
Piraci z Karaibów: Na Nieznanych Wodach Online Lektor PL FULL HD
DC Showcase: Green Arrow Online Lektor PL FULL HD
Foodfight! Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!