Osoby online: 2009
Zarejestrowani online: 798


Ten film obecnie ogląda: 114 osóbNa noże Film Online Lektor PL FULL HD

Na noże Film Online Lektor PL FULL HD

Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley (Christopher Plummer) zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc (Daniel Craig). Dzień przed fatalnym zejściem Trombley’a w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny.

na noże 2019 online

Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanc’a, „bliscy” Trombley’a zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką. 

na noże lektor

Elegancka gra w kotka i myszkę „Knives Out” rozpoczyna polowanie z tajemniczą kałużą krwi i kończy się, cóż, powiedzenie nie byłoby sprawiedliwe. Pokaz prasowy, w którym uczestniczyłem, poprzedziło krótkie wideo, w którym scenarzysta i reżyser Rian Johnson poprosił widzów, aby nie ujawniali tajemnic filmu. 

knives out online pl

Prośba sugeruje, jak poważnie Johnson traktuje swoje sprytnie zastosowane zwroty akcji i wyzwania związane z utrzymywaniem pozornych spoilerów w tajemnicy. Te zwroty akcji są poskręcane i zabawne, choć o wiele mniej uderzające niż oczywista przyjemność, jaką sprawił mu wykonanie tej precyzyjnie wykonanej puzzli.

na noże film online

Wypełniony sławnymi i niewyraźnie znajomymi twarzami film przybiera postać staroświeckiego kryminalisty – takiego z tajemniczością, napięciem, rozrywką, zwłokami na pamiątkowej kanapie i kilkunastoma podejrzanymi podejrzanymi kręcącymi się po okolicy.

na noże cały film

Jak w wielu gatunkowych przykładach, główną scenerią jest okazały dwór z ciemnymi zakamarkami, skrzypiącymi schodami i labiryntem skrytych tajemnicami bogato wyposażonych pokoi. Pokoje razem tworzą klaustrofobiczny labirynt, choć bardziej dosadnie przypominają szafki z osobliwościami z plątaniną książek, martwych zwierząt, śmiejących się masek, hektarów r u gów i ekscentrycznych przedmiotów .

na noze online

Sam dom wydaje się być pułapką na myszy, która działa na narracyjną układankę, w której części przesuwają się, gdy ściany wyłożone drewnem zbliżają się do siebie. Ogólne poczucie ograniczenia jest idealne do celów prywatnego detektywa, Benoit Blanc , miodo- pieczona szynka grana przez Daniela Craiga z imponującą samooceną i południowym akcentem, który wydaje się zapożyczony od Kevina Spaceya . W salonie nie ma lokaja, ale jest raczej zbyt cnotliwa opiekunka, Marta Cabrera ( Ana de Armas ), która pracowała dla władczego patriarchy dworu Harlana Thrombeya (Christopher Plummer ), który nagle i dość ekstrawagancko rechocze.

na noże online pl

Harlan to czarujący potwór, typ, w którym Plummer celuje w graniu, i szkoda, że ​​nie ma go dłużej. Harlan , znany pisarz kryminałów, napisał stosy bestsellerów, gromadząc bogactwo i kultywując rozpaczliwą zależność od swojej chciwej rodziny. Ktoś najwyraźniej dobrze się bawił wymyślając tytuły swoich tomów, które brzmiały jak mrugające wskazówki lub nagłówki rozdziałów: „Vulcan’s Den”, „The Badger”, „Nick of Time”, „Ultimatum”, „This Little Piggy”. Johnson, znawca gatunku , rozumie, że jedną z przyjemności kryminalnych opowieści jest to, jak zmieniają widzów w detektywów, chętnych detektywów amatorów, którzy również przeszukują wskazówki, fałszywe i nie.

na noże 2019 online pl

Johnson rzuca wystarczająco dużo wskazówek, abyś był zajęty zgadywaniem, gdy postacie wchodzą i wychodzą wśród nagłych cięć i retrospekcji. Sprawy się komplikują, chociaż nigdy się nie pogłębiają, co wydaje się być zamierzone. „Knives Out” to w istocie energiczne, efektowne podejście do zakurzonej tajemnicy morderstwa w stylu Agathy Christie , z przesłuchaniami, możliwymi motywami i wątpliwymi alibi. 

na noże cda 2019

Wkrótce po odkryciu ciała Harlana, prawo ( Lakeith Stanfield i Noah Segan ) kwestionuje rodzinę, starannie wyselekcjonowaną kolekcję gargulców, której przewodniczy ostry Jamie Lee Curtis i ołowiany Michael Shannon jako dzieci Harlana, a uzupełniona przez Dona Johnsona , Chris Evans i Toni Collette, pośród innych.

Na noże Film Online Lektor PL FULL HD

Spędzasz dużo czasu z Benoit i Martą, którzy nigdy nie są tak angażujący, jak sugeruje rozmiar ich ról. Udział Benoita w śledztwie to kolejna tajemnica; węszy dookoła jak jego prowadzący pies, ale przede wszystkim jest dla reżysera wyśmienitą zabawką do żucia . 

na noże zalukaj

Kiedy po raz pierwszy spotykasz Benoita, siedzi w fotelu, skinieniem głowy w stronę gatunku i jakimś drażniącym błędem: jest, wkrótce to docenisz, praktycznym detektywem, jeśli nie szczególnie przenikliwym. Naciska na świadków, przemierza teren i trzyma się blisko Marty, najbardziej sympatycznej i sentymentalnej postaci w filmie, który poza tym przejawia żywiołowy sceptycyzm wobec ludzkiej natury.

na noże gdzie obejrzeć

W miarę narastania śledztwa podejrzani są pozbawiani obrony, odsłaniając małostkowość, ostre zęby, fałszywe fronty i jedno czyste serce. Johnson wypełnia kadr wyłaniającymi się głowami, składa się w sprytnym pościgu samochodowym i w efektownym obrazie wypuszcza psy. 

na noże online 2019

Pojawia się M. Emmet Walsh (który pojawił się w „ Blood Simple ” braci Coen ), podobnie jak zdjęcie maga Ricky’ego Jaya , który zmarł, zanim mógł zagrać rolę Walsha. Sztuczka Johnsona jest godna szacunku, nawet jeśli jego wysiłek, aby dodać politykę do zatłoczonych pierścieni miksu, jest pusty. Tutaj liczy się maszyna, a on najwyraźniej tak dobrze się bawił, gdy ją konstruował, że trudno nie czuć się źle, kiedy nie śmieje się razem z nim.

 

Na noże Film Online Lektor PL FULL HD
Na noże Film Online Lektor PL FULL HD
Na noże Film Online Lektor PL FULL HD
Na noże Film Online Lektor PL FULL HD
Na noże Film Online Lektor PL FULL HD
Na noże Film Online Lektor PL FULL HD
Na noże Film Online Lektor PL FULL HD
Na noże Film Online Lektor PL FULL HD
Na noże Film Online Lektor PL FULL HD
Na noże Film Online Lektor PL FULL HD
Oryginalny tytuł Knives Out
Ocena IMDb 7.9 317,595 głosów
Ocena TMDb 7.8 4,386 głosów

Reżyser

Rian Johnson
Reżyser

Obsada

Daniel Craig isBenoit Blanc
Benoit Blanc
Chris Evans isRansom Drysdale
Ransom Drysdale
Ana de Armas isMarta Cabrera
Marta Cabrera
Jamie Lee Curtis isLinda Drysdale
Linda Drysdale
Michael Shannon isWalt Thrombey
Walt Thrombey
Don Johnson isRichard Drysdale
Richard Drysdale
Toni Collette isJoni Thrombey
Joni Thrombey
Lakeith Stanfield isLieutenant Elliott
Lieutenant Elliott
Christopher Plummer isHarlan Thrombey
Harlan Thrombey
Katherine Langford isMeg Thrombey
Meg Thrombey
Udostępnij1

Podobne tytuły

Humans vs Zombies Online Lektor PL FULL HD
My Little Pony: Equestria Girls Online Lektor PL FULL HD
Błękitna laguna: Przebudzenie Online Lektor PL FULL HD
Bill Burr: I’m Sorry You Feel That Way Online Lektor PL FULL HD
Ass Backwards Online Lektor PL FULL HD
Jutro będzie futro Online Lektor PL FULL HD
Wielkie oczy Online Lektor PL FULL HD
Barfi! Online Lektor PL FULL HD
Gracz Online Lektor PL FULL HD
Ogień zwalczaj ogniem Online Lektor PL FULL HD
Kobieta w ukryciu Online Lektor PL FULL HD
30 nocy paranormalnej aktywności z opętaną przez diabła dziewczyną z tatuażem Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!