Osoby online: 1999
Zarejestrowani online: 801


Ten film obecnie ogląda: 140 osóbOświadczyny po irlandzku Online Lektor PL FULL HD

Oświadczyny po irlandzku Online Lektor PL FULL HD

Twoja ocena: 4
4 1 głos

Opis

Amy Adams i Matthew Goode mają urok niezbędny do stworzenia komedii romantycznej, takiej jak „Rok przestępny”, a to historia, która potrzebuje ich powagi. Między widzem a ekranem tworzy się coś w rodzaju konspiracji: wiemy, co musi się wydarzyć, a film wie, co ma się wydarzyć, a chodzi o to, żeby nas rozbawić. „Rok przestępny” sprawdza się lepiej: sprawiło, że się przejmowałem. Robi to, nie będąc zbyt oczywistym, co oczywiście próbuje zrobić.

Oświadczyny po irlandzku cda

Zacznijmy od tej samej strony. Słodka, ale nadmiernie zorganizowana młoda kobieta o imieniu Anna (Amy Adams) spotyka się od czterech lat z kardiochirurgiem o dużej mocy o imieniu Jeremy ( Adam Scott ). Jest miły, uważny, reprezentacyjny i podziela jej cel, jakim jest kupno mieszkania w najlepszym budynku w Bostonie. Nie robi nic, absolutnie nic, źle. Dla weteranów filmowych ma jedną fatalną wadę: ma zdrową głowę, a każdy pasmo jest na swoim miejscu. Żaden współczesny bohater filmowy nie może uczesać włosów.

Oświadczyny po irlandzku cały film

Kiedy, och, kiedy Jeremy poprosi Annę o rękę? Po raz kolejny zawiedziony jej nadziejami spieszy się do Dublina na zjazd kardiologów, ponieważ jak wszyscy wiemy, to zawodowa konieczność, aby kardiolodzy spotykali się w odległych miejscach, do których zawsze chcą się udać. Annie dowiaduje się, że w Irlandii co cztery lata kobieta może poprosić mężczyznę o poślubienie jej w Dzień przestępny. Anna sprawdza to dwukrotnie w sieci, nie odkrywając w jakiś sposób, że wierzy się w to prawie wszędzie, i gdyby na przykład mężczyzna z Danii odrzucił ją, musiałby kupić jej pary rękawiczek.

Oświadczyny po irlandzku gdzie obejrzeć

Anna odlatuje do Irlandii. Lot trwa tylko tyle, by mogła przetrwać silne turbulencje. Samolot zostaje skierowany do Cardiff. Czy ktoś jest zaskoczony, że Anna nie przyjeżdża do Dublina zgodnie z harmonogramem? Pomimo odwołanych promów udaje się do Irlandii wynajmując holownik. Kapitan mówi, że nie mogą wylądować w Cork, ale muszą udać się do Dingle. Dingle w Irlandii jest mniej więcej tak daleko, jak można dostać się z Walii (lub Dublina), ale nieważne.

Oświadczyny po irlandzku online

Wiemy, co nadchodzi. Anna musi poznać swoją drugą gwiazdę, Declana, graną przez Matthew Goode jako właściciela miejscowego pubu. Podejrzewam, że biznes upadł, odkąd Robert Mitchum wyjechał po nakręceniu tam „ Córki Ryana ” w 1969 roku. Anna jest teraz mokra i zmęczona, ale wciąż ma szczęście. W pubie pyta Declana, jak może dostać się do Dublina. Okazuje się, że Declan jest nie tylko celnikiem, ale także taksówkarzem i prowadzi lokalny hotel. Robią z tego dobry uśmiech, ale czy nie zadałbyś sobie pytania, dlaczego nikt nie wspomina o „ Lokalnym Bohaterze ”?

Oświadczyny po irlandzku zalukaj

OK, dość wygłupów z fabułą. Zgódźmy się, że trzyma się mocno kursu i że Anna i Declan kłócą się aż do Dublina w trakcie przygód, które zgodnie z prawem muszą obejmować zabłocenie i zmuszanie ich do dzielenia sypialni. Dlatego sukces filmu zależy od gry aktorskiej i reżyserii.

Oświadczyny po irlandzku film

Amy Adams i Matthew Goode sprzedają go z wielką negatywną chemią i atrakcyjnością. Adams potrafi sprawiać, że rzeczy wydają się świeże i nowe; wydaje się, że wszystko dzieje się z nią po raz pierwszy, a ona ma szczególnie niewinną szczerość, która jest przekonująca. (Kto kiedyś powiedział, że jeśli potrafisz udawać szczerość, możesz udawać wszystko?) Goode nie jest zbyt przystojny. Och, mógłbyś go zastrzelić jako przystojnego; on jest przystojny, spójrzmy prawdzie w oczy. Ale reżyser, Anand Tucker , strzela do niego jako zirytowanego, niegrzecznego i niechlujnego. Włosy niezbyt dobrze uczesane.

Oświadczyny po irlandzku lektor pl

Następnie spójrz jeszcze raz na Jeremy’ego. Nie powiem, że jest zbyt przystojny. Muszę tylko powiedzieć, że w niemym filmie mógł po prostu chodzić po ekranie i wiedziałeś, że nie dorwie dziewczyny. Film ostrożnie unika uczynienia go ciężkim. To dość sprytne: gładko robi mniej więcej dokładnie to, do czego go wyszkoliła, a nie rozumie, że nie wierzy już w tę wersję siebie.

Oświadczyny po irlandzku po polsku

Podsumowując: to pełnowartościowa, słodka komedia romantyczna z oceną PG. Trzyma się toru, zatrzymuje się na wszystkich zaplanowanych przystankach i triumfalnie wiezie nas na stację. I jest wypełniony kolorowymi postaciami, ale kiedy ostatnio widziałeś nudnego Irlandczyka w filmie?

Oświadczyny po irlandzku dubbing pl

Oświadczyny po irlandzku dubbing pl
Oświadczyny po irlandzku film do ściągnięcia
Oświadczyny po irlandzku do pobrania
Oświadczyny po irlandzku chomikuj

Oświadczyny po irlandzku Online Lektor PL FULL HD
Oświadczyny po irlandzku Online Lektor PL FULL HD
Oryginalny tytuł Leap Year
Ocena IMDb 6.5 92,934 głosów
Ocena TMDb 6.9 1,404 głosów
Udostępnij0

Podobne tytuły

Za jakie grzechy, dobry Boże? Online Lektor PL FULL HD
Nasza niania jest agentem Online Lektor PL FULL HD
Upokorzenie Online Lektor PL FULL HD
Wymarzony luzer Online Lektor PL FULL HD
Scooby Doo i Frankenstrachy Online Lektor PL FULL HD
Uśpiona piękność Online Lektor PL FULL HD
ハル Online Lektor PL FULL HD
Sunshine on Leith Online Lektor PL FULL HD
Dopóki piłka w grze Online Lektor PL FULL HD
Śliska sprawa Online Lektor PL FULL HD
Las brujas de Zugarramurdi Online Lektor PL FULL HD
National Lampoon’s The Legend of Awesomest Maximus Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!