Osoby online: 2017
Zarejestrowani online: 803


Ten film obecnie ogląda: 114 osóbProceder 2019 Online Lektor PL FULL HD

Proceder 2019 Online Lektor PL FULL HD

Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.

Film biograficzny zmarłego Tomasza Chady skutecznie odtwarza jego charyzmę sceniczną, ale jego nieustające złe zachowanie sprawia, że ​​trudno go polubić. Tak jak wiele innych biografii muzyków ze złej strony obwodnicy, ta dramatyzacja życia polskiego rapera Tomasza Chady chce odnaleźć zbawczy morał w grzęzawisku biograficznego materiału. 

Recenzja filmu Proceder

Problem polega na tym, że fabuła Chady jest cienka na temat zbawienia, biorąc pod uwagę, że był entuzjastycznym złodziejem samochodów (do czasu, gdy więzienie spowolniło jego długą karierę przestępczą), zagorzałym konsumentem narkotyków i alkoholu, a także wszechstronnym towarem dla większości ludzi w jego życie, w tym wiele kobiet, które próbowały go zreformować, i kumpla producenta, który dał mu wielką przerwę. Niemniej jednak, zgodnie ze swoim wewnętrznym, dobrym katolikiem, polskim chłopcem, kochał swoją mamę i tęsknił za jej uczuciem i aprobatą – mimo że też ją w pewnym sensie brał.

proceder online, proceder film online, proceder cały film online, proceder cały film online za darmo, proceder film online za darmo, proceder online film, proceder online za darmo, proceder online free, proceder online cały film

Proceder gdzie obejrzeć

Gra go Piotr Witkowski, którego kocie oczy, uśmiech pożerający cię i powolny chód dają Chadzie charyzmę, która pomaga w pewnym sensie dostrzec urok. Jego szorstkie rapy o podłych ulicach Warszawy i jego zbrodniczym życiu – zwykłym pożywieniu dla brudnego hip-hopowego realizmu na całym świecie – są prawdopodobnie wystarczająco imponujące po polsku, aby zdobyć wystarczająco dużą publiczność, aby uzasadnić tę biografię w pierwszej kolejności.

Proceder cały film

Ale to kamienista ośmiokilometrowa droga, a dziwaczny sztuczka narracyjna, którą scenariusz wciąga dwie trzecie, wydaje się zawiłym sposobem na podbicie hitu odkupienia, którego pragną widzowie – takiego, który może zepsuć fanów Chady, którzy wiedzą, co stało się z ich bohaterem .

Proceder cały film

Proceder cda
Proceder online
Proceder zalukaj
Proceder film
Proceder lektor pl
Proceder po polsku
Proceder dubbing pl
Proceder film do ściągnięcia
Proceder do pobrania
Proceder chomikuj

Proceder 2019 Online Lektor PL FULL HD
Proceder 2019 Online Lektor PL FULL HD
Oryginalny tytuł Proceder
Ocena IMDb 5.5 457 głosów
Ocena TMDb 8.7 20 głosów
Udostępnij0

Podobne tytuły

Ultras Online Lektor PL FULL HD
I’ll Follow You Down Online Lektor PL FULL HD
Las Mejores Familias Online Lektor PL FULL HD
Kajillionaire Online Lektor PL FULL HD
Gwiazd naszych wina Online Lektor PL FULL HD
은밀하게 위대하게 Online Lektor PL FULL HD
Too Big to Fail Online Lektor PL FULL HD
Uwolnić Orkę 4: Ucieczka z Zatoki Piratów Online Lektor PL FULL HD
Nasz brat idiota Online Lektor PL FULL HD
Noe: Wybrany przez Boga Online Lektor PL FULL HD
Miłość jest zagadką Online Lektor PL FULL HD
9 mil Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!