Ten film obecnie ogląda: 13 osób

Użytkownicy online: 2015
Zarejestrowani online: 796


Proceder 2019 Online Lektor PL FULL HD

Proceder 2019 Online Lektor PL FULL HD

Twoja ocena: 0
6 1 głos

rejestracja


Opis

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.

Film biograficzny zmarłego Tomasza Chady skutecznie odtwarza jego charyzmę sceniczną, ale jego nieustające złe zachowanie sprawia, że ​​trudno go polubić. Tak jak wiele innych biografii muzyków ze złej strony obwodnicy, ta dramatyzacja życia polskiego rapera Tomasza Chady chce odnaleźć zbawczy morał w grzęzawisku biograficznego materiału. 

Recenzja filmu Proceder

Problem polega na tym, że fabuła Chady jest cienka na temat zbawienia, biorąc pod uwagę, że był entuzjastycznym złodziejem samochodów (do czasu, gdy więzienie spowolniło jego długą karierę przestępczą), zagorzałym konsumentem narkotyków i alkoholu, a także wszechstronnym towarem dla większości ludzi w jego życie, w tym wiele kobiet, które próbowały go zreformować, i kumpla producenta, który dał mu wielką przerwę. Niemniej jednak, zgodnie ze swoim wewnętrznym, dobrym katolikiem, polskim chłopcem, kochał swoją mamę i tęsknił za jej uczuciem i aprobatą – mimo że też ją w pewnym sensie brał.

proceder online, proceder film online, proceder cały film online, proceder cały film online za darmo, proceder film online za darmo, proceder online film, proceder online za darmo, proceder online free, proceder online cały film

Proceder gdzie obejrzeć

Gra go Piotr Witkowski, którego kocie oczy, uśmiech pożerający cię i powolny chód dają Chadzie charyzmę, która pomaga w pewnym sensie dostrzec urok. Jego szorstkie rapy o podłych ulicach Warszawy i jego zbrodniczym życiu – zwykłym pożywieniu dla brudnego hip-hopowego realizmu na całym świecie – są prawdopodobnie wystarczająco imponujące po polsku, aby zdobyć wystarczająco dużą publiczność, aby uzasadnić tę biografię w pierwszej kolejności.

Proceder cały film

Ale to kamienista ośmiokilometrowa droga, a dziwaczny sztuczka narracyjna, którą scenariusz wciąga dwie trzecie, wydaje się zawiłym sposobem na podbicie hitu odkupienia, którego pragną widzowie – takiego, który może zepsuć fanów Chady, którzy wiedzą, co stało się z ich bohaterem .

Proceder cały film

Proceder cda
Proceder online
Proceder zalukaj
Proceder film
Proceder lektor pl
Proceder po polsku
Proceder dubbing pl
Proceder film do ściągnięcia
Proceder do pobrania
Proceder chomikuj


rejestracja

Proceder 2019 Online Lektor PL FULL HD
Proceder 2019 Online Lektor PL FULL HD
Oryginalny tytuł Proceder
Ocena IMDb 5.5 457 głosów
Ocena TMDb 8.7 20 głosów
Udostępnij0

Podobne tytuły

Hoshi o Ou Kodomo Online Lektor PL FULL HD
국제시장 Online Lektor PL FULL HD
Ava Online Lektor PL FULL HD
Poznasz przystojnego bruneta Online Lektor PL FULL HD
Zaginiony Wojownik Online Lektor PL FULL HD
Kontrabanda Online Lektor PL FULL HD
Uśpiona piękność Online Lektor PL FULL HD
Idy marcowe Online Lektor PL FULL HD
Kwartet Online Lektor PL FULL HD
Jeszcze jest czas (Falling) 2020 Online Lektor PL Cały Film Cda
Honig im Kopf Online Lektor PL FULL HD
Droga do zapomnienia Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!