• Watch trailer
Osoby online: 2009
Zarejestrowani online: 799


Ten film obecnie ogląda: 134 osóbRambo: Ostatnia krew Cda Online Lektor PL Cały film

Rambo: Ostatnia krew Cda Online Lektor PL Cały film

Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

John Rambo częściej niż po broń sięga dziś po butelkę. Szuka w niej ucieczki przed powracającymi wspomnieniami dawnych walk i utraconych bliskich. Gdy jednak uprowadzona zostaje córka jego przyjaciółki, John po raz ostatni będzie musiał stanąć do walki. Wkrótce okaże się, że porywacze pracują dla mafii, która z porwań młodych kobiet zrobiła dochodowy biznes. Próba ocalenia dziewczyny oznacza wypowiedzenie wojny armii bezwzględnych najemników. A wojna to żywioł Johna Rambo. Gdy jego przeciwnicy zrozumieją, że najtrudniejszym przeciwnikiem jest ten, który nie ma nic do stracenia, nie będzie już dla nikogo odwrotu. Okazywanie litości nie jest najmocniejszą stroną John Rambo. Oni pierwsi przelali krew. On zrobi to ostatni.

W desperackiej próbie przypomnienia sobie wszystkiego, co dotyczy „Rambo”, próby ożywienia innej ważnej serii filmów Sylvestra Stallone z 2008 roku, wróciłem do recenzji, którą napisałem, gdy się ukazała. W ostatnim akapicie napisałem: „Może jeśli dobrze sobie radzi w kasie, zainspiruje Stallone do napisania i wyreżyserowania odpowiedniego podsumowania postaci, która służyła mu długo i dobrze – takiej, która pozwoli mu stawić czoła prawdziwego świata zamiast podkomiksowego otoczenia tego rozczarowującego wysiłku ”. Cóż, minęło jedenaście lat, a Stallone dał Johnowi Rambo jeszcze jedną szansę na „Rambo: Last Blood”. Tytuł jest chyba najmądrzejszą rzeczą w tym.

Gdzie obejrzeć rambo ostatnia krew cały film?

Na początku filmu Rambo prowadzi spokojne życie na swoim ranczo w Arizonie, gdzie spędza teraz czas trenując konie, zachwycając się swoją adoptowaną rodziną, Marią ( Adriana Barraza ) i jej studencką wnuczką Gabrielle ( Yvette Monreal), siedząc na werandzie w swoim bujanym fotelu, być może rozważając, jak jego działania w „Rambo III” mogły przyczynić się do powstania talibów. Okay, może to nie jest do końca spokojne – bierze tony pigułek do walki z zespołem stresu pourazowego, ma rozbudowany system podziemnych tuneli, który wykopał pod swoim domem (idealne miejsce na sporadyczne wspomnienia z Nam) i wyznaje Gabrielle w pewnym momencie, jeśli chodzi o jego wewnętrzną wściekłość: „Po prostu staram się to ukryć”. Po odszukaniu swojego dawno zaginionego ojca do Meksyku, Gabrielle chce zejść na dół, aby go zobaczyć i zrozumieć, dlaczego wyjechał lata wcześniej. Rambo próbuje ją ostrzec, że jest to najstraszniejszy szambo na Ziemi, ale znasz te odważne dziewczyny z college’u z jasną przyszłością, która wydaje się przed nimi. Około dziewięć minut po przekroczeniu granicy,Oscar Jaenada ) i Hugo ( Sergio Peris-Mencheta ).

Czy rambo ostatnia krew obejrzysz na netflix?

Kiedy Rambo dowiaduje się, że Gabrielle wyjechała do Meksyku, wyrusza w pościg, ale jego pierwsze spotkanie z gangiem Martinezów kończy się brutalnym pobiciem i pozostawieniem na śmierć w alejce z nową blizną wyrytą na twarzy. Ratuje go Carmen ( Paz Vega ), „niezależna dziennikarka”, która ma opatrzyć jego rany i przedstawić niezbędną ekspozycję. Po uzdrowieniu Rambo wraca do stawu Martinez, aby uratować Gabrielle w czymś, co wydaje się jeszcze bardziej brutalnym hołdem dla i tak przerażającej kulminacji nieco lepszego „ Taksówkarza ”. Jak się okazuje, to wszystko jest preludium do kulminacyjnego punktu kulminacyjnego filmu, kiedy hordy meksykańskich morderców pojawiają się na ranczo Rambo uzbrojonych po zęby i szukających krwi, tylko po to, by odkryć, że nadał swoim tunelom „ sam w domu ”.”-Stylowa przeróbka poprzez wyposażenie go w pułapki. Wszystko po to, aby mógł ścigać ich ze strzałami, nożami, śrutowanymi strzelbami, kolcami, minami i, być może najbardziej okrutnym z nich wszystkich, dźwiękiem The Doors wykonującym „Five to One” przez głośnik, co jest jawnym naruszeniem Genewy Konwencje.

rambo ostatnia krew zwiastun

Sam w sobie „Rambo: Last Blood” jest niezaprzeczalnie okropnym filmem. Podczas gdy poprzednia część mogła kojarzyć się z wieloma tanimi podróbkami „Rambo” wyprodukowanymi w latach 80. przez Cannon Films i z udziałem Chucka Norrisa czy Michaela Dudikoffa , ten wydaje się bardziej jak produkt bezpośrednio do wideo, który w niewytłumaczalny sposób trafił do multipleksów. Scenariusz: Stallone i Matthew Cirulnickto niewybaczalnie niezgrabne dzieło, w którym nawet najbardziej prymitywne wątki fabularne zostały odrzucone, dialog jest żenująco ciężki („Chcę, żeby wiedzieli, że nadchodzi śmierć”) i kinetyczne emocje, które sprawiły, że „Rambo: Pierwsza krew Part II ”, które można oglądać, zostały zastąpione masową rzezią (jeszcze mniej skuteczną dzięki nadmiernemu poleganiu na krwi CGI). Za kamerą Adrian Grunberg(który wcześniej nagrał „Get the Gringo”, festyn obelgujący na południe od granicy, który został nakręcony z pewnym stylem i dowcipem) wyraźnie kieruje się liczbami, ale w oparciu o zbyt mroczny styl wizualny i niezdarną inscenizację, nigdy nie wydostaje się z pojedynczych cyfr. Tak, niektóre z szalenie krwawych momentów podczas ostatniego odcinka są zabawne w chory sposób, ale nawet te chwile są zbyt krótkie i zbyt późne, aby pomóc w wielu sprawach.

Czy rambo: ostatnia krew  można obejrzeć online

Oto, czego nie mogę zrozumieć na temat „Rambo: Last Blood”. Stallone to inteligentny człowiek, osobliwa prezencja na ekranie i pokazał mocne aktorstwo, gdy otrzymał materiał, który pozwala mu w pełni wykorzystać swoje talenty. Być może nie czuje się tak blisko postaci Rambo, jak Rocky Balboa, ponieważ Rambo nie był jego dziełem. Niemniej jednak oryginalny „ First Blood”(1982) pozostaje niezwykle mocnym, inteligentnym i przemyślanym filmem, a jego rola jest nadal jednym z jego najlepszych. Kontynuacja może nie była bliska jakości, ale odniosła sukces na tyle, że można pomyśleć, że jeśli ten film jest naprawdę ostatnim filmowym występem Johna Rambo. Stallone może chcieć włożyć trochę wysiłku w wysłanie postaci z pewnym szacunkiem, tak jak zrobił to w przypadku swojego największego dzieła w Rocky Balboa i filmach „ Creed ”. Czy on naprawdę uważa, że ​​jest to stosowny wniosek do roli, która pomogła mu uczynić go jedną z największych gwiazd Hollywood? Ze względu na niego miejmy nadzieję, że nie.

Prawie zdzierstwo (trwa niecałe 90 minut, co najmniej 10 z tych poświęconych sekwencji napisów końcowych, zawierającej najważniejsze fragmenty wszystkich poprzednich filmów, w tym ten, który właśnie się zakończył), „Rambo: Ostatni Blood ”to śmieć od początku do końca. Nie zdradzając niczego, należy zaznaczyć, że zakończenie w żaden sposób nie wyklucza możliwości kolejnego filmu (może „Rambo: Ostatnia krew część II”?), Jeśli ten dokona zabójstwa w kasie. Cóż, jeśli tak się stanie, może Stallone posłucha mojej rady i w końcu da postaci godne pożegnanie. Pomijając to, może po prostu porzuci ten pomysł i zamiast tego zrobi „Kryształ górski 1984”, co wydaje mi się bardziej atrakcyjne w tym momencie.

Rambo: Ostatnia krew Online Lektor PL Cały film

Rambo: Ostatnia krew Online Lektor PL Cały film

Rambo: Ostatnia krew Cda Online Lektor PL Cały film
Rambo: Ostatnia krew Cda Online Lektor PL Cały film
Rambo: Ostatnia krew Cda Online Lektor PL Cały film
Rambo: Ostatnia krew Cda Online Lektor PL Cały film
Rambo: Ostatnia krew Cda Online Lektor PL Cały film
Rambo: Ostatnia krew Cda Online Lektor PL Cały film
Rambo: Ostatnia krew Cda Online Lektor PL Cały film
Rambo: Ostatnia krew Cda Online Lektor PL Cały film
Rambo: Ostatnia krew Cda Online Lektor PL Cały film
Rambo: Ostatnia krew Cda Online Lektor PL Cały film
Oryginalny tytuł Rambo: Last Blood
Ocena IMDb 6.2 70,214 głosów
Ocena TMDb 6.3 1,910 głosów

Reżyser

Obsada

Paz Vega isCarmen
Carmen
Sergio Peris-Mencheta isHugo Martínez
Hugo Martínez
Adriana Barraza isMaría Beltrán
María Beltrán
Joaquín Cosío isDon Manuel
Don Manuel
Pascacio López is'El Flaco'
'El Flaco'
Óscar Jaenada isVíctor Martínez
Víctor Martínez
Udostępnij0

Podobne tytuły

Między nami seksoholikami Online Lektor PL FULL HD
Pinokio Online Lektor PL FULL HD
Crush Online Lektor PL FULL HD
Nasza niania jest agentem Online Lektor PL FULL HD
Ostatni Egzorcyzm: część 2 Online Lektor PL FULL HD
Shazam! Gniew bogów 2023 Oglądaj Online Lektor PL
Iron Sky: Rzesza Kontratakuje Online Lektor PL FULL HD
Konsekracja 2023 Oglądaj Online Lektor PL
BUDDHA 2 手塚治虫のブッダ -終わりなき旅- Online Lektor PL FULL HD
Tropiciele Mogił Online Lektor PL FULL HD
RoboCop Online Lektor PL FULL HD
Kid Cannabis Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!