Osoby online: 2014
Zarejestrowani online: 791


Ten film obecnie ogląda: 134 osóbRaya i ostatni smok 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda

Raya i ostatni smok 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda

Twoja ocena: 10
8.7 9 głosów

Opis

W ciągu prawie 100 lat od założenia Walt Disney Animation Studios można śmiało powiedzieć, że nigdy nie było takiego widoku, jak ten, z którym spotkał się animator Paul Briggs w marcu zeszłego roku. Gdyż pewnego fatalnego wczesnego wiosennego poranka zamówienie w końcu dotarło: Raya i ostatni smok przeniesie całą swoją produkcję – która rozpoczęła się w tym samym miesiącu – do pracy w domu.

„Wciąż pamiętam dzień, w którym wszyscy mówią: ‚Wracamy do domu, zaczniemy budować to od domu’” – mówi Briggs. „A animatorzy wychodzili ze swoimi komputerami. Technologia skanowała wszystko, upewniając się, że „OK, będziemy [potrzebować] tego”. ”

Raya i ostatni smok , film współreżyserowany przez Briggsa, stał się pierwszym filmem Walt Disney Animation Studios, który będzie produkowany głównie w domu. Najwyraźniej nie było ich już w Arendelle.

Recenzja filmu Raya i ostatni smok

Na szczęście decyzja nikogo nie zaskoczyła. Właściwie współreżyser Don Hall powiedział mi, że pierwszą rzeczą, jaką poczuł tego dnia, była ulga. Disney śledził ówczesne wczesne dni wpływu pandemii na świat. Hall poczuł ulgę, że Disney wyszedł przed siebie, aktywnie chroniąc swoich pracowników.

Mimo to wyznaje: „Jest ulga zestawiona z:„ O mój Boże, nigdy wcześniej tego nie robiliśmy ”. Jesteśmy tym dużym statkiem skierowanym w określonym kierunku i naprawdę trudno jest zawrócić. Nie włączamy ani grosza. To po prostu nie to, kim jesteśmy ”. Ale tego dnia właśnie tym się stali.

Raya i ostatni smok gdzie obejrzeć

Podobnie jak w przypadku innych legendarnych domów animacji, Disney Animation szczyci się tym, że jest kreatywnym tyglem dla talentów do gromadzenia i zbierania pomysłów. To zgrabna sztuczka, która wykracza poza zwykłe spotkania fabularne lub produkcyjne w salach konferencyjnych. 

ZOBACZ TAKŻE: Average Joe 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda

Twórcza współpraca ma miejsce na korytarzach, przypadkowych spotkaniach na parkingu lub przy kawie w ich własnym sklepie, Caffeine Patch. Hall nazywa to „naszym sekretnym sosem”.

Ale ich następny film o księżniczkach, pierwszy wywodzący się z tradycji i kultury Azji Południowo-Wschodniej, wykluczy to wszystko.

Raya i ostatni smok cda

„Byliśmy naiwni, jeśli chodzi o całą sprawę” – mówi współautor scenariusza Qui Nyguen. „Odpowiedzieliśmy sobie:„ Och, wrócimy za sześć tygodni. Wrócimy w maju… [wtedy] czerwiec ma naprawdę dobry dzień. Do tego czasu wrócimy. I po prostu narastał do tego stopnia, że ​​mówiliście po prostu: „O nie, to będzie to. Będziemy robić cały film w ten sposób od samego początku ”.

Jednak tam, gdzie są przeciwności, istnieje również szansa na wytrwałość. I więcej niż wytrwałość, WDAS prosperował, znajdując nowe sposoby współpracy w tworzeniu wyjątkowej wizji magii Disneya. Rzeczywiście, w oparciu o około 30 minut Raya i ostatni smok , które widzieliśmy, film wydaje się mieć ogromny zasięg i atmosferę, otwierając się obrazami pustynnych pustkowi przemierzanych przez dzielnego samotnego bohatera.

Zamiast śpiewać piosenki lub żyć w zamkach, Raya (nagłośniona przez Kelly Marie Tran ze Star Wars: The Last Jedi ) jest bohaterskim twardzielem wyszkolonym w stylach walki w południowo-wschodniej Azji, takich jak Muay Thai i Arnis. Przeżywa także przygodę z gadającym smokiem imieniem Sisu ( Awkwafina z Pożegnania ), który jest gadatliwym źródłem humoru. Opierając się na koncepcjach smoków takich jak Nāga w Azji Południowo-Wschodniej, Sisu jest boską istotą wodną, ​​która wolałaby wznosić się po kroplach deszczu (lub gadać o jej niepewności) niż ziać ogniem.

Raya i ostatni smok online

To, że wszystko zostało zrealizowane przez animatorów i aktorów pracujących w domu, jest raczej niezwykłe, nawet jeśli napotkało problemy. Współreżyserzy i scenarzyści Halla, na przykład, wciąż dają mu niezłe żarty na temat jego słabego WiFi we wczesnych miesiącach.

„[To było] wrzód na dupie!” – mówi Hall z irytacją. „Nie, to naprawdę było”. Jednak jego długa saga z wielokrotnymi aktualizacjami przepustowości i sprzętem – nawet teraz nie potrafi dokładnie wyjaśnić, jak to naprawiono – blednie w porównaniu z tym, przez co przeszli niektórzy z ich aktorów.

Raya i ostatni smok zalukaj

Raya i ostatni smok zalukaj
Raya i ostatni smok film
Raya i ostatni smok lektor pl
Raya i ostatni smok po polsku
Raya i ostatni smok dubbing pl
Raya i ostatni smok film do ściągnięcia
Raya i ostatni smok do pobrania
Raya i ostatni smok chomikuj

Raya i ostatni smok 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Raya i ostatni smok 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Raya i ostatni smok 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Raya i ostatni smok 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Raya i ostatni smok 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Raya i ostatni smok 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Raya i ostatni smok 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Raya i ostatni smok 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Raya i ostatni smok 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Raya i ostatni smok 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Oryginalny tytuł Raya and the Last Dragon

Reżyser

Don Hall
Reżyser

Obsada

Kelly Marie Tran isRaya (voice)
Raya (voice)
Awkwafina isSisu (voice)
Sisu (voice)
Gemma Chan isNamaari (voice)
Namaari (voice)
Daniel Dae Kim isBenja (voice)
Benja (voice)
Benedict Wong isTong (voice)
Tong (voice)
Sandra Oh isVirana (voice)
Virana (voice)
Alan Tudyk isTuk Tuk (voice)
Tuk Tuk (voice)
Thalia Tran isLittle Noi (voice)
Little Noi (voice)
Izaac Wang isBoun (voice)
Boun (voice)
Udostępnij0

Podobne tytuły

Szybcy i wścielki 10 2023 Oglądaj Online Lektor PL
Dziennik cwaniaczka 3 Online Lektor PL FULL HD
Skubani Online Lektor PL FULL HD
Koszmarny Karolek Online Lektor PL FULL HD
The Zombie Diaries 2 Online Lektor PL FULL HD
Superman/Batman: Apocalypse Online Lektor PL FULL HD
JLA Adventures: Trapped in Time Online Lektor PL FULL HD
Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty Online Lektor PL FULL HD
Oczy smoka Online Lektor PL FULL HD
ジョバンニの島 Online Lektor PL FULL HD
Monster High: Ucieczka ze Skalnej Czaszki Online Lektor PL FULL HD
Jaskinia zapomnianych snów Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!