Osoby online: 2008
Zarejestrowani online: 804


Ten film obecnie ogląda: 134 osóbRecipe for Love Online Lektor PL FULL HD

Recipe for Love Online Lektor PL FULL HD

Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

„Recipe for Love ” ma na celu ukazanie wzlotów i upadków romantycznego związku na różnych jego etapach. Podobnie jak rozwodniona czekolada, Przepis na miłość Jose Javiera Reyesa ma wygląd słodkiego napoju, ale smakuje jak zjełczały napar z resztek.

Recipe for Love cda

Jest to romans, który w dziwny sposób wycina katastrofę z formuły, która powinna przynajmniej dawać odrobinę radości, jeśli chodzi o co do litery.

Przepis na miłość ma  jednak tylko udrękę dla widzów, którzy najprawdopodobniej spędziliby większość czasu na zastanawianiu się, dlaczego w ogóle mieliby się przejmować opieką nad postaciami, które są wręcz nieznośne nie tylko dla siebie nawzajem, ale także dla większości ludzi wokół nich.

Recipe for Love cały film

Val (Cora Waddell), influencerka mediów społecznościowych, jest przedstawiana jako poważnie uprawniona, prawie do tego stopnia, że ​​oczernia cały zawód, który reprezentuje. Calix (Christian Bables) ze swojej strony jest nijaki, emocjonalnie jałowy i prawie pozbawiony jakiejkolwiek motywacji, by ugruntować swoje decyzje. Inne postacie drugoplanowe, takie jak niewytłumaczalnie nierozważna matka Calixa (Agot Isidro) i zawodowa rywalka Val (Sophie Albert), tylko nieumyślnie potwierdzają, jak nieprzyjemny i nieprzyjemny jest rdzeń tego złego romansu.

Recipe for Love gdzie obejrzeć

Niepożądane postacie filmu są ubrane we wszystkie kolory i blask, jakie można kupić w budżecie filmu. Są doprawione sztucznymi dziwactwami. Wszyscy są przyjemni dla oka, z Bables, w jednej scenie, uśmiechnięci najróżniejszymi wargami, a Waddell zawsze zakłada najcudowniejsze ciuchy.

Jest wyraźna próba odwołania się wizualnie. Jednak próba kończy się fiaskiem po prostu dlatego, że nawet najcenniejsza ozdoba nigdy nie może ukryć przytłaczającego smrodu i nijakości niezainspirowanego kręcenia filmów.

Recipe for Love online

Film rozpoczyna się zaproszeniem Val do zrobienia filmu fabularnego w nowej restauracji Calix. Po niepotrzebnym, brutalnym nieszczęściu, w którym ochroniarz poważnie potraktował kobietę – co jest dziwnie odgrywane dla śmiechu – Calix, chcąc przeprosić za to, co się stało, zaczyna zabiegać o Val. W końcu zdobywa jej łaski na tyle, że zgadza się na okazjonalne randki, potem zostaje jego dziewczyną, a w końcu jego żoną.

Recipe for Love zalukaj

Podobnie jak Kasal, Kasali, Kasalo (2006) i Sakal, Sakali, Saklolo (2007) – dwa filmy Reyesa, które postrzegane jako jeden ogólnie przedstawiają ewolucję filipińskiego związku romantycznego –  Recipe for Love aspiruje do ukazania wzlotów i upadki związku romantycznego na różnych etapach. To, co odróżnia go od Kasala i Sakala, to bardzo rażąca płytkość, która skutkuje niebezpiecznie uproszczonymi konfliktami, które źle rozumieją, jak naprawdę działa miłość. Wszystko tutaj jest albo puentą, albo leniwie napisaną konfiguracją jakiejś kiepskiej rozdzielczości.

Recipe for Love film

Być może najbardziej rażącą wskazówką, że film jest zły we wszystkich aspektach, jest sposób, w jaki udaje mu się wycisnąć ohydne kreacje aktorów i aktorek, którzy są w stanie nadać swoim rolom głębię i warstwę. Bables tutaj to zagmatwany bałagan. Isidro to karykatura. Angel Jacob, który gra szefa Val, jest zmarnowany.

Przepis na miłość jest po prostu bezpłodny i głupi. Nie oferuje natychmiastowych ani długotrwałych rozkoszy. Tutaj nie ma spostrzeżeń. Nie ma też dowcipu ani sprytnych spostrzeżeń Reyesa na temat filipińskiej klasy średniej i wszystkich jej zawiłości.

Recipe for Love lektor pl

Przepis na miłość to pustynia bez oazy w zasięgu wzroku. Jest to deser, który pozostawia w ustach jedynie nieprzyjemny gorzki posmak.

Recipe for Love lektor pl

Recipe for Love po polsku
Recipe for Love dubbing pl
Recipe for Love film do ściągnięcia
Recipe for Love do pobrania
Recipe for Love chomikuj

Recipe for Love Online Lektor PL FULL HD
Recipe for Love Online Lektor PL FULL HD
Recipe for Love Online Lektor PL FULL HD
Recipe for Love Online Lektor PL FULL HD
Recipe for Love Online Lektor PL FULL HD
Recipe for Love Online Lektor PL FULL HD
Recipe for Love Online Lektor PL FULL HD
Recipe for Love Online Lektor PL FULL HD
Recipe for Love Online Lektor PL FULL HD
Recipe for Love Online Lektor PL FULL HD
Oryginalny tytuł Recipe for Love
Ocena IMDb 6.4 2,006 głosów
Ocena TMDb 5.8 46 głosów

Reżyser

Ron Oliver
Reżyser

Obsada

Danielle Panabaker isLauren Hennessey
Lauren Hennessey
Shawn Roberts isDexter Durant
Dexter Durant
Peter DeLuise isCelebrity Judge
Celebrity Judge
Patti Allan isPrincipal Harris
Principal Harris
Udostępnij0

Podobne tytuły

Środki nadzwyczajne Online Lektor PL FULL HD
Miral Online Lektor PL FULL HD
Sparkle Online Lektor PL FULL HD
Kolejny rok Online Lektor PL FULL HD
Listen to Your Heart Online Lektor PL FULL HD
Krocząc Wśród Cieni Online Lektor PL FULL HD
Wyśnione miłości Online Lektor PL FULL HD
Cztery minuty Online Lektor PL FULL HD
Lincoln Online Lektor PL FULL HD
Phantom Halo Online Lektor PL FULL HD
Dziewczyna kontra potwór Online Lektor PL FULL HD
Świąteczne Zaręczyny Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!