Osoby online: 2013
Zarejestrowani online: 805


Ten film obecnie ogląda: 110 osóbRuchomy chaos 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda

Ruchomy chaos 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda

Twoja ocena: 0
1 1 głos

Opis

Ruchomy chaos opowiada o dystopijnej krainie, w której wszystkie dziewczyny nie żyją, a wszyscy chłopcy cierpią z powodu problemu, który nazywają „The Noise”. To siła, która sprawia, że ​​wszyscy słyszą swoje myśli. Gdy Viola grana przez Daisy Ridley ląduje katastrofalnie z innej planety, jej życie jest zagrożone. Todd jako Toma Holland postanawia chronić ją przed krzywdą, ale w tym celu muszą przetrwać wiele wyzwań. Podczas swojej podróży Todd będzie musiał również odkryć swoją wewnętrzną moc i odkryć mroczne sekrety planety.

Entuzjazm dla projektu narastał od jakiegoś czasu. Fani prac Nessa przypomną sobie, że The Knife of Never Letting Go , pierwsza książka Nessa dla młodych czytelników, została opublikowana w 2008 roku (przez Candlewick Press w USA i Walker Books w Wielkiej Brytanii) i zdobyła nagrodę Guardian Children’s Fiction Award w Wielkiej Brytanii tego samego roku. 

Dystopijna opowieść rozgrywająca się na innej planecie podąża za Todda, jedynym chłopcem w miasteczku, w którym słychać myśli każdego stworzenia, gdy ucieka po odkryciu tajemnicy – i jest pierwszą dziewczyną, jaką kiedykolwiek zobaczył. Dwa sequele pojawiły się w krótkich odstępach czasu: The Ask and the Answer w 2009 roku, który zdobył brytyjską nagrodę Costa Children’s Book of the Year oraz w 2010 Monsters of Men, która została nagrodzona brytyjskim Carnegie Medal (za którą znalazły się również poprzednie dwie książki).

Recenzja filmu Ruchomy chaos

Trylogia Chaos Walking zrodziła się z czegoś, co Ness nazywa „wielkim, poważnym pomysłem i wielkim głupim pomysłem. Wielkim, poważnym pomysłem było przeładowanie informacjami ”- powiedział w rozmowie z PW. „Książka została napisana w 2007 roku i nawet wtedy ilość informacji docierających do nas w każdej sekundzie była ogromna. Zastanawiałem się tylko, jaki wpływ na młodą osobę ma ciągłe dzielenie się swoim życiem. Szczególnie w tym wieku najbardziej potrzebujesz prywatności, ponieważ próbujesz wszystkich nowych aspektów tego, kim jesteś ”. 

Zauważył, że ciężko jest popełnić błąd „jeśli wiesz, że wszyscy to sfilmują i wrzucą. Chciałem zadać pytania: a co, jeśli nie miałbyś wyboru? A co by było, gdybyś musiał się wszystkim podzielić? Jaki byłby świat? Wydaje się, że to tylko mały krok poza miejsce, w którym teraz jesteśmy. Jak dorastasz, jak robisz krok w dorosłość, skoro to wszystko na ciebie przychodzi? ”

Ruchomy chaos gdzie obejrzeć

Ness powiedział, że tak zwany wielki, głupi pomysł, który został włączony do historii, polega na tym, że nigdy nie lubiłem mówić o psach w książkach. To nie są mali ludzie, to psy. Będą rozmawiać o psich sprawach. W jakiś sposób te dwa pomysły do ​​siebie pasowały ”.

Lionsgate, studio filmów o Igrzyskach śmierci na podstawie bestsellerowej trylogii Suzanne Collins, nabyło światowe prawa do książek Chaos Walking w 2011 roku. Według Nessa, producent Doug Davison z Quadrant Films był jednym z zespołu z Lionsgate, który przyleciał do Wielkiej Brytanii na dzień, w którym Ness otrzymała Medal Carnegie’a dla Potworów Ludzi . „Widzieli, jak przemawiam” – powiedział. Wkrótce po tej uroczystości strony wynegocjowały umowę na adaptację trzech książek Chaos Walking na potrzeby filmu. W swoim kontrakcie, jak zauważył Ness, „musiały wydarzyć się pewne wydarzenia [w adaptacji]. Tylko kilka, ale to spoilery, więc nie mogę o nich wspomnieć ”.

Ruchomy chaos cda

Na początku 2012 roku Lionsgate pozyskało zdobywcę Oscara, scenarzystę Charliego Kaufmana ( Eternal Sunshine of the Spotless Mind ; I’m Thinking of Ending Things ) na adaptację The Knife of Never Letting Go . A Robert ZemeckisCzarownice ; Powrót do przyszłości ) został dołączony do reżysera w 2013 roku. Skład zmienił się, gdy Jamie Linden ( We Are Marshall ) pracował nad nową wersją scenariusza w 2014 roku. reżysera w 2016 roku i ogłoszono casting do Ridley and Holland. W końcu sam Ness był jednym z dwóch uznanych scenarzystów; drugi to Christopher Ford ( Spider-Man: Homecoming ).

Ruchomy chaos cały film

„Proces tworzenia filmu trwa tak długo, jak kawałek sznurka” – mówi Ness. „To może być krótkie, może być bardzo długie. To zajęło trochę czasu ”. Poprawienie scenariusza i zatrudnienie reżysera na pokładzie „zajęło kilka lat” – dodał. „Wtedy skończyło się na tym, że zarzuciliśmy dwie największe gwiazdy na tej planecie w tej chwili, więc to był trochę szczęścia”.

Ness uważa, że ​​niektóre media były „trochę niesprawiedliwe”, informując o opóźnieniach w produkcji. Wyjaśnił, że część napadu została faktycznie wbudowana w oś czasu reżysera. „Doug Liman ma inny proces niż wielu reżyserów” – powiedział Ness. „Robi zdjęcia w odkrywczy sposób, znajdując, co działa, a co nie, a potem zawsze jest sekcja, w której wracają i kręcą więcej. To jest oczekiwane. ”

Ruchomy chaos online

Ale Ness powiedział, że podążając za procesem Limana, napotkali inny rodzaj problemu z harmonogramem. „Zrobiliśmy całą pierwszą serię zdjęć dokładnie tak, jak planowaliśmy, a następnie wykonanie drugiej serii zdjęć było trudne, kiedy jedna z twoich gwiazd była w Spider-Man, a druga w Gwiezdnych wojnach . Oboje byli bardzo, bardzo zajęci przez bardzo długi czas. W końcu mogliśmy wrócić i dokończyć to, jak od dawna planowaliśmy. Byliśmy ofiarą sukcesu naszych potencjalnych klientów i to jest wielki problem ”.

ZOBACZ TAKŻE: Co w duszy gra 2020 Online Lektor PL Cały Film Cda

W przeciwieństwie do osi czasu Chaosa , Ness był również po krótszej stronie swojej filmowej analogii smyczkowej, ze swoją powieścią A Monster Calls (2011), którą nakręcono w filmie w 2016 roku. „ A Monster Calls został napisany po [ Książki Chaos Walking], zaadaptowane, nakręcone i wydane przez cały czas potrzebny na tę produkcję ”.

Ruchomy chaos zalukaj

Oczywiście pandemia odegrała również rolę w przesunięciu daty premiery Chaos Walking . Ale kiedy sprawy wróciły, Ness mówi, że jest zadowolony z ostatecznej wersji filmu i nie może się doczekać marcowej premiery. „Myślę, że rolą autora w tym procesie jest po prostu bycie rozsądnym i pomocnym” – powiedział. „To nie moje miliony dolarów są wydawane. Najlepsze, co mogę zrobić, to oddać książkę komuś, kto jest nią najbardziej podekscytowany. Lionsgate nigdy nie przestało być tym podekscytowane i chciało zrobić wszystko, co w ich mocy ”.

Ruchomy chaos film

Wdzięczny za poziom zaangażowania, jakie zapewnił mu w projekcie, Ness powiedział: „Byłem tam na każdym etapie i przekazywałem opinie na temat wszystkiego, od bardzo wczesnych scenariuszy po zwiastun”. Ma też szczęście, że jego książki w ogóle zostały przystosowane, bez względu na wynik. – Książka pozostaje – powiedział. „To nie jest wymazane. Nawet jeśli film nie radzi sobie dobrze, nadal sprawia, że ​​dużo więcej osób czyta książkę i to jest w porządku. Uwielbiam widzieć, co ktoś inny robi z moich rzeczy. Tak, to była dłuższa droga i inne doświadczenie niż A Monster wzywa . To dużo większa produkcja, za dużo więcej pieniędzy. Tom i Daisy są fantastyczni. To śmieszne, jaki mam szczęście. Jestem szczęśliwym człowiekiem ”.

Ruchomy chaos lektor pl

Lionsgate ma nadzieję, że nowy film wzbudzi jeszcze większe emocje dzięki oficjalnemu klubowi książki The Chaos Walking Official Book Club (#ChaosWalkingBookClub), który pojawi się 5 lutego na stronie filmu na Instagramie. Uczestnicy mogą uczęszczać do klubu książki w każdy piątek o godz. 10:00 czasu PT, aby posłuchać, jak Ness i goście specjalni czytają fragmenty książki Chaos Walking: The Knife of Never Letting Go i odpowiadają na pytania zadane wcześniej przez czytelników. Klub będzie działał w każdy piątek do 5 marca. Oprócz klubu książki, fani mogą wziąć udział w rozdaniu książek do 9 lutego.

Ruchomy chaos po polsku

Ruchomy chaos dubbing pl
Ruchomy chaos film do ściągnięcia
Ruchomy chaos do pobrania
Ruchomy chaos chomikuj

Ruchomy chaos 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Ruchomy chaos 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Ruchomy chaos 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Ruchomy chaos 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Ruchomy chaos 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Ruchomy chaos 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Ruchomy chaos 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Ruchomy chaos 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Ruchomy chaos 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Ruchomy chaos 2021 Online Lektor PL Cały Film Cda
Oryginalny tytuł Chaos Walking

Reżyser

Doug Liman
Reżyser

Obsada

Daisy Ridley isViola Eade
Viola Eade
Tom Holland isTodd Hewitt
Todd Hewitt
Mads Mikkelsen isMayor David Prentiss
Mayor David Prentiss
Nick Jonas isDavy Prentiss Jr.
Davy Prentiss Jr.
Kurt Sutter isCillian Boyd
Cillian Boyd
Udostępnij0

Podobne tytuły

Marvel One-Shot: All Hail the King Online Lektor PL FULL HD
Godzilla Online Lektor PL FULL HD
Za linią wroga 4 Online Lektor PL FULL HD
Underworld: Przebudzenie Online Lektor PL FULL HD
Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec Online Lektor PL FULL HD
Zaginione miasto 2022 Oglądaj Online Lektor PL
Kajaki Online Lektor PL FULL HD
Powtórzenia Online Lektor PL FULL HD
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) Online Lektor PL FULL HD
Inwazja: Bitwa o Los Angeles Online Lektor PL FULL HD
劇場版 HUNTER×HUNTER -The LAST MISSION- Online Lektor PL FULL HD
Horda Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!