Osoby online: 2017
Zarejestrowani online: 801


Ten film obecnie ogląda: 123 osóbW tajemnicy Online Lektor PL FULL HD

W tajemnicy Online Lektor PL FULL HD

Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Film zrealizowany na podstawie powieści Émila Zoli. Teresa , wraz ze swoim kochankiem Laurentem zabijają męża Teresy, Camilla. Po małżeństwie, nowożeńcy nawiedzani są przez ducha zamordowanego współmałżonka powoli zamieniającego życie i miłość młodej pary do siebie nawzajem w nienawiść.

Nie czytałem „Thérèse Raquin”, powieści Emile’a Zoli z 1867 roku, na której opiera się „In Secret”. Trochę badań ujawniło, że serializowana historia Zoli o cudzołóstwie, morderstwie i małżeństwach, zarówno zaaranżowanych, jak i pożądanych, była wielokrotnie dostosowywana. „Thérèse Raquin” został przerobiony jako niemiecki film niemy, filmy telewizyjne w Belgii, Włoszech, Szwecji, Niemczech i Wielkiej Brytanii, słuchowisko radiowe BBC i opera. Francuski reżyser Marcel Carné obsadził Simone Signoret w swojej wersji filmowej z 1953 roku, a Park Chan-wook wykorzystał kilka elementów fabuły do ​​swojego filmu o wampirach z 2009 roku „ Pragnienie ”.

Recenzja filmu W tajemnicy

Krótkie badania ujawniły również, że najbardziej dojrzałe elementy fabuły „In Secret” pochodzą prosto z jej źródła. To wyjaśnia filmy telewizyjne, operę i wampiry, z których wszystkie kwitną, gdy karmi się dobrą, mydlaną, tandetną historią. Ja też lubię być karmionym. „In Secret” został zagrany na zeszłorocznym festiwalu filmowym w Toronto, ale aby sparafrazować i odwrócić Marca Antony’ego Szekspira, zacząłem go chwalić, a nie chować.

W tajemnicy gdzie obejrzeć

Reżyser Charlie Stratton owija swoją adaptację w odpowiedni strój z epoki Zoli. W XIX- wiecznej Francji Madame Raquin ( Jessica Lange ) odwiedza jej brat, który zostawia pod jej opieką młodą Teresę ( Lily Laight ). Madame zatrudnia Thérèse do opieki nad następczynią Madame, Camille. Camille jest chorowitym chłopcem, którego kaszel nie pozwala Thérèse zasnąć w łóżku, które dzielą; z frustracji naciąga narzutę na łóżko. Dzięki uprzejmości montażysty filmu, Thérèse ściąga narzutę na łóżko, zmieniła się w Elizabeth Olsen .

W tajemnicy cda

Teraz 21-letnia Teresa zostaje zmuszona przez Madame do zaaranżowanego małżeństwa ze swoją kuzynką. Camille ( Tom Felton ) przenosi mamę i żonę do Paryża, gdzie rozpoczyna karierę i spotyka starego przyjaciela rodziny o imieniu Laurent ( Oscar Isaac ). Aby wesprzeć Camille, Madame i Thérèse, otwórz najbardziej ponury sklep w mieście. Został zaprojektowany i oświetlony jak mauzoleum i chociaż ludzie przychodzą i odchodzą, nie przypominam sobie, żeby ktoś coś kupił.

W tajemnicy cały film

Ważniejsze czynności i tak odbywają się na piętrze w pomieszczeniach mieszkalnych. Tam Madame gra w domino ze swoimi podopiecznymi i innymi członkami klasy. Jej współcześni mówią o najbardziej chorobliwych tematach, w tym o zapowiadających się tematach skandalicznego morderstwa i makabrycznych następstwach świadków w kostnicy. Wkrótce podopieczni Madame dowiedzą się również o zawartości lokalnej kostnicy: Camille popełnia fatalny błąd, sprowadzając Laurenta w odwiedziny pewnego wieczoru.

W tajemnicy online

Camille może i jest Francuzem, ale jego umiejętności w dans le boudoir są dalekie od ooh-la-la. Kiedy więc sfrustrowana seksualnie Teresa rzuca jedno spojrzenie na ciemnowłosego, rozmyślającego Laurenta, jej libido zaczyna robić Can-Can. Natychmiast ona i Laurent nawiązują romans. Ich schadzki w porze lunchu odbywają się nad sklepem, tuż pod nosem Madame, ale pozostają niewykryte. (Czy nie masz uszu, kobieto ?!) W przeciwieństwie do najbardziej grubej fikcji, te popołudnia wydają się bardziej cyniczną sprawą wygody niż wszechogarniającej pasji – Teresa jest napalona, ​​a Laurenta nie stać już na burdel. Camille, oczywiście, jest całkowicie nieświadomy swojej zdrady, przynajmniej dopóki nie wyląduje na dnie rzeki.

W tajemnicy zalukaj

Stratton początkowo mądrze wstrzymuje się z morderstwem, przechodząc bezpośrednio do bolesnych okrzyków morderców udających, że są zdenerwowani „przypadkową” śmiercią. Przez jakiś czas zastanawiamy się, kto zabił i jak to się stało. Kiedy ciało Camille zostaje w końcu wyciągnięte z jego wodnistego grobu i dostarczone do kostnicy, Laurent odkrywa, że ​​jest tak obrzydliwe, jak opisali kumple z domina Madame. Tak zaczyna się jego upadek.

W tajemnicy film

Po usunięciu Camille kochankowie próbują wymyślić, jak spotkać się publicznie bez wzbudzania podejrzeń. „In Secret” znajduje nieprzewidywalny sposób na obejście tego problemu, wykorzystując nieświadomość kumpli Madame w domino. Źle odczytują wszystko, filtrując oczywiste przez pryzmat społecznego seksizmu i indywidualnego idiotyzmu. Ma to później duży efekt. Na razie ich nieświadomość jest przezabawna: „Teresa była chora z żalu! Musi potrzebować innego męża! Kogo teraz może poślubić? Ach tak, Laurent!”

W tajemnicy lektor pl

Jak dotąd mamy element noir kochanków, którzy zabijają, aby być razem. „In Secret” dodaje teraz soczyste składniki z opery mydlanej. Film zostaje nawiedzony przez ducha Camille, którego winni widzą w swoich makabrycznych snach, a Madame dosłownie widzi moment, zanim przeżywa zmieniające życie wydarzenie. Thérèse i Laurent zwracają się przeciwko sobie; ich wina staje się kubłem lodowatej wody w związku opartym na seksie. Dzięki małżeństwu żadne z nich nie może odejść, więc oboje rozważają zabicie drugiego. „ Ciepło ciała ” zmieniło się w „Wojnę róż”. Z duchami.

W tajemnicy po polsku

Aktorzy podchodzą do tego materiału z różnym powodzeniem. Isaac jest lepszy w swoich wczesnych scenach uwodziciela, Olsen jest lepszy w swoich gorzkich, złych późniejszych scenach, ale są one synchronizowane przez przesadne ostatnie chwile filmu. Felton jest odpowiednio głupawy i głupi. Shirley Henderson gra piekielnie scenę, która wydaje się inspirowana „ Lśnieniem ”.

W tajemnicy dubbing pl

Żaden z nich nie może się jednak równać z Jessicą Lange. Lata na „American Horror Story” przekonały mnie, że Lange może uwiarygodnić najbardziej absurdalne zwroty akcji. W jakiś sposób znajduje idealną linię szaleństwa do holowania, czego wymaga „W tajemnicy” dla łuku jej postaci. Zmienia się z nikczemnej przez ofiarę w mściwą, zatrzymując się po drodze dla czegoś, co po prostu opiszę jako niezwykle ważną grę w szarady. Fabuła wymusza ograniczenie jej występu w późnym filmie, a jej podejście do niej sprawiło, że chciałem rzucić różami w divę na ekranie.

W tajemnicy po polsku

„In Secret” to dramat kostiumowy z gigantycznym akcentem na dramacie. To mój rodzaj szaleństwa i byłem całkiem zabawiony. Jeszcze raz pożyczyć od Szekspira „To szaleństwo, ale nie ma na to sposobu”.

W tajemnicy film do ściągnięcia
W tajemnicy do pobrania
W tajemnicy chomikuj

W tajemnicy Online Lektor PL FULL HD
W tajemnicy Online Lektor PL FULL HD
W tajemnicy Online Lektor PL FULL HD
W tajemnicy Online Lektor PL FULL HD
W tajemnicy Online Lektor PL FULL HD
Oryginalny tytuł In Secret
Ocena IMDb 6.1 7,593 głosów
Ocena TMDb 6 124 głosów

Reżyser

Obsada

Elizabeth Olsen isThérèse Raquin
Thérèse Raquin
Tom Felton isCamille Raquin
Camille Raquin
Jessica Lange isMadame Raquin
Madame Raquin
Matt Lucas isOlivier
Olivier
Oscar Isaac isLaurent LeClaire
Laurent LeClaire
John Kavanagh isInspector Michaud
Inspector Michaud
Lily Laight isYoung Thérèse
Young Thérèse
Dimitrije Bogdanov isYoung Camille
Young Camille
Udostępnij0

Podobne tytuły

The Houses October Built Online Lektor PL FULL HD
Turysta Online Lektor PL FULL HD
은밀하게 위대하게 Online Lektor PL FULL HD
Kobieta w ukryciu Online Lektor PL FULL HD
Veronica Mars Online Lektor PL FULL HD
Karate Kid Online Lektor PL FULL HD
Dom Hemingway Online Lektor PL FULL HD
Ghost Rider 2 Online Lektor PL FULL HD
The Identical Online Lektor PL FULL HD
Trzecia gwiazda Online Lektor PL FULL HD
Bóg Zemsty Online Lektor PL FULL HD
Bankomat Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!