Osoby online: 2016
Zarejestrowani online: 791


Ten film obecnie ogląda: 134 osóbZabójcze Polowanie Online Lektor PL FULL HD

Zabójcze Polowanie Online Lektor PL FULL HD

Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Grupa zbuntowanych bandytów porywa amerykańskiego agenta granicznego i jego córkę, aby poprowadzić ich przez nierówny teren północy w celu wytropienia nieuczciwego członka, który ukradł ich łupy i próbuje przekroczyć granicę z Kanadą. Po tym, jak został pozostawiony na śmierć i obawiając się o bezpieczeństwo swojej córki, amerykański agent graniczny Jim Rhodes tropi ocalałych członków bandytów, zanim będą mogli przekroczyć granicę.

Zabójcze Polowanie cda

Jim Rhodes (Steve Austin) pracował jako amerykański strażnik graniczny do czasu, gdy podczas akcji zginął jego partner. Teraz wraz z córką, mieszka w małym miasteczku przy granicy z Kanadą, gdzie szuka spokoju w okolicznych lasach. Tymczasem w Nevadzie grupa, której przewodzi Banks (Gil Bellows) właśnie świętuje udany skok na kasyno. Radość nie trwa jednak długo, gdyż okazuje się, że jeden ze złodziei znany jako Lawson (Michael Hogan) zabrał pieniądze. Banks dzięki umieszczonemu wcześniej nadajnikowi wie, że Lawson zmierza do granicy z Kanadą. Losy wszystkich bohaterów łączą się w małym miasteczku, w którym mieszka Jim. Na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, Banks bierze córkę Jima za zakładnika i zmusza ją do bycia jego przewodnikiem po okolicznych lasach. Jest bowiem przekonany, że Lawson będzie właśnie tam próbował przekroczyć granicę. Czy Jim zdoła uratować siebie i swoją córkę?

Zabójcze Polowanie cały film

Profesjonalny zapaśnik „Stone Cold” Steve Austin wciela się w rolę amerykańskiego agenta granicznego Jima Rhodesa w filmie nawiązującym do lat osiemdziesiątych. Scenariusz sprzed dwudziestu pięciu lat najlepiej pasowałby do Arnolda Schwarzeneggera lub Sylvestra Stallone – a może, biorąc pod uwagę wartości produkcji, Jean-Claude’a Van Dama czy Stevena Seagala. Chce być filmem Schwarzeneggera, ale kończy się bardziej jak film klasy b Chucka Norrisa. Chociaż nie osiąga pożądanego poziomu, poziom, który osiąga, sprawia, że ​​jest to zabawny film akcji. Jak na ironię, trzy gwiazdy Hunt to Kill (Austin, Gary Daniels i Eric Roberts) występują w wydanym na początku tego roku filmie Stallone’a The Expendables (2010) – który udaje się tam, gdzie ten film upada.

Zabójcze Polowanie gdzie obejrzeć

Polować by zabićzaczyna się od Austina Rhodesa, który wraz ze współpracownikiem, Davisem (Eric Roberts), zajmuje laboratorium metamfetaminy, które idzie na południe, a Davis ginie w eksplozji. Jakiś czas później Rhodes nadal opłakuje stratę przyjaciela, walczy o rozwód i przeżywa dramat rodzicielski z córką Kim (Marie Avgeropoulos). Jego córka trafia w niewłaściwe miejsce w niewłaściwym czasie i oboje zostają uwikłani w polowanie na złodzieja, który ukradł miliony swoim kolegom banitom. Chodzi o całą charakterystykę, jaką Rhodes ma w scenariuszu; odtąd chodzi o ustalenie, jak dobrze zna lokalny teren i sprawienie, by stale zwiększał szanse złodziei, którzy trzymają jego córkę jako zakładniczkę. Trzeba przyznać, że Austin jest całkowicie wiarygodny w swojej roli, ale nie ma wiele do zaoferowania. To wszystko banalne rzeczy dla bohaterów akcji.

Zabójcze Polowanie online

To, co zaczyna się jako trudny związek (i występ) między Rhodesem i jego córką Kim, zamienia się w bardziej udaną chemię między Austinem i Avgeropoulosem, niż by się wydawało. Gdy Avgeropoulos będzie mogła wyjść poza początkową sprawiającą kłopoty, konfrontacyjną córkę, publiczność może zakorzenić się w jej postaci i zacząć bać się o jej bezpieczeństwo. Kiedy zaczynają pracować razem, z Rhodesem (uważanym za martwego, ale cicho polującym na porywaczy) zostawia na poszyciu leśnym wskazówki, które tylko jego córka może złapać (a przynajmniej tak nam się wydaje) i Kim prowokuje Banksa, by trzymał się gniewu w górę, a jego czujność w dół, historia zaczyna nabierać tempa. Avgeropoulos wnosi, co może, do niewdzięcznej roli – jej postać to trochę jedna nuta.

Zabójcze Polowanie zalukaj

Źli faceci to absurdalna banda złodziei, a Gil Bellows jako Banks jest bardziej przesadzony i przesadnie dramatyczny z tej bandy. Nigdy nie jest tak groźny jak jego jest po prostu szalony, przewidywalny w swojej rzekomej nieprzewidywalności. Oooh, jest taki straszny, ponieważ tak głośno krzyczy. Westchnienie. To przesadne przedstawienie i jest zagrożeniem dla Rhodesa tylko wtedy, gdy ma broń – bez jakiejś broni jest tylko facetem z charakterem. Gary Daniels jako prawa ręka Banku, Jensen, jest prawdziwym zagrożeniem, imponującym, cichym (względnie takim) i zbudowanym do działania. Kiedy Daniels i Austin w końcu dojdą do pojedynku, jest to jedyne prawdziwe niebezpieczeństwo, z którym mierzy się Rhodes. Reszta grupy jest po prostu głupia i kulawa. Pasują do założeń i spełniają swoje zadanie, ale nie wnoszą nic nowego do gatunku.

Zabójcze Polowanie film

Co dziwne, w przypadku filmu akcji jest za mało akcji. Nie ma prawdziwej sceny pościgu i jest tylko jedna dobra scena walki, o której można mówić. W filmie „Stone Cold” Steve Austin w roli głównej, Hunt To Kill naprawdę traci okazję, by mieć więcej pięści. To, co otrzymujemy, to dużo histrioniki, idiotycznych żartów i trochę strzelaniny z bliskiej odległości. Bellows jest źle obsadzony, gdy Banks i przeraźliwie odgrywają rolę parodii, być może do tego stopnia, że ​​stają się przez to zabawni. 

Zabójcze Polowanie lektor pl

Naprawdę trudno uwierzyć, że Rhodes skręciłby sobie kark od samego początku i zakończył całą mękę od samego początku. Albo, gdyby Banks był tak zdenerwowany, jak gra go Bellows, od samego początku strzeliłby Rhodesa między oczy. Film czerpie korzyści z niektórych górskich scenerii oraz stoickiej wydajności Austina i prezencji ekranu.Hunt To Kill kończy się zabawnym, ale rozczarowującym filmem akcji, który najlepiej nadaje się do oglądania telewizji kablowej późną nocą – prawdopodobnie z piwem lub dwoma poręcznymi.

Zabójcze Polowanie po polsku

Zabójcze Polowanie po polsku
Zabójcze Polowanie dubbing pl
Zabójcze Polowanie film do ściągnięcia
Zabójcze Polowanie do pobrania
Zabójcze Polowanie chomikuj

Zabójcze Polowanie Online Lektor PL FULL HD
Oryginalny tytuł Hunt to Kill
Ocena IMDb 5.2 6,332 głosów
Ocena TMDb 5.4 82 głosów
Udostępnij0

Podobne tytuły

John Wick 3 Online Lektor PL FULL HD
サカサマのパテマ Online Lektor PL FULL HD
Układ Online Lektor PL FULL HD
Siedem przygód Sindbada Online Lektor PL FULL HD
Wielki kierowca Online Lektor PL FULL HD
Szklana Pułapka 5 Online Lektor PL FULL HD
Dzikie historie Online Lektor PL FULL HD
Echoes Online Lektor PL FULL HD
Czerwony świt Online Lektor PL FULL HD
Walka z lodem 2022 Oglądaj Online Lektor PL
Instynkt drapieżcy Online Lektor PL FULL HD
Arbitraż Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!