Osoby online: 2013
Zarejestrowani online: 793


Ten film obecnie ogląda: 117 osóbZostać legendą Online Lektor PL FULL HD

Zostać legendą Online Lektor PL FULL HD

Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Nastolatek Cal (Devon Graye) mieszka z matką. Jego ojciec zginął w wypadku samochodowym, z którego cudem uratował się Mike (John Cena) – brat Cala. Chłopak, mimo sprzeciwu matki, zapisał się na zapasy. Na początku nie szło mu zbyt dobrze, więc postanowił odszukać Mike’a (byłego zapaśnika, który po tamtej tragedii odseparował się od rodziny), aby ten pomógł mu w drodze na szczyt.

Zostać legendą cda

– Cóż, zazwyczaj są to… proste opowieści o moralności. Jest dobry zapaśnik i zły zapaśnik, z którym konfrontuje się na końcu. W międzyczasie dobry zapaśnik ma coś miłego lub dziecko, które musi chronić. Bill zwykle by to zrobił. czynić dobrego zapaśnika typem z lasu albo skazańcem. A czasami zamiast waifa, zapaśnik chciałby, żeby zapaśnik chronił idiotę. Studio zawsze tego nienawidziło. „

Zostać legendą cały film

„Legendary” ma większość tego i dużo więcej (bez dziecka-idioty), wywrócone na lewą stronę i skręcone jak precel, ale równie proste i formalne. Jednak pomimo tego, że na tym obrazie występuje prawdziwy zapaśnik WWE i został wyprodukowany przez nowe WWE Studios, nie jest to tylko zdjęcie zapaśnicze. („Duzi faceci w rajstopach!”, Jak wykrzykuje inny dyrektor Capitol Pictures.) To wyciskacz łez do zapaśników.

Zostać legendą gdzie obejrzeć

Dobry zapaśnik, Mike Chetley (supergwiazda WWE John Cena ), jest także złym zapaśnikiem, oddzielonym od swojej matki Sharon ( Patricia Clarkson ) i brata Cala ( Devon Graye , który grał nastoletniego antybohatera „Dextera”) od śmierci jego ojca dziesięć lat wcześniej. Wyobraź sobie Arnolda Schwarzeneggera z „Terminatora” jako starszego rodzeństwa farbowanego na blond Justina Longa . Cal ma rozmiar lewej nogi Mike’a.

Zostać legendą online

Jest także bohaterem filmu, ale jest też dobrym zapaśnikiem. W rzeczywistości traktuje zapasy jako sposób na zbliżenie się do swojego wielkiego (i mam na myśli Wielkiego) brata i próbuje uratować go z otchłani alkoholu, emocjonalnych demonów i życia w przyczepie. Więc może to przerośnięty, uszkodzony Mike, który jest w pewnym sensie idiotą. Tymczasem tylko chudy Cal w okularach ma jedyne romantyczne zainteresowanie, jego zwariowana najlepsza przyjaciółka od jeszcze wczesnego dzieciństwa, Luli ( Madeleine Martin ), która zarabia, pokazując swoje nowo wykiełkowane cycki chłopcom w lesie i pielęgniarkom, jak potężne zauroczenie Cala, kto nie myśli o niej „w ten sposób”.

Zostać legendą zalukaj

Dodajmy do tego kolejny sędziwy stereotyp: Mądry Stary Murzyn i Narrator, Harry „ Czerwony ” Newman ( Danny Glover ), który lubi łowić ryby w stawie, którego Cal jest zarybiony sumami. Zadaniem Reda jest nazywanie nas „moimi przyjaciółmi” w lektorze i eleganckie przedstawienie małomiasteczkowej scenerii lasu („duch, który jest Oklahoma”), wychwalanie serdecznego usposobienia bohaterów (Sooners to „ambitna grupa niezależnych, ocaleni o silnej woli ”) i ogłosić temat opowieści („ niektóre legendy rodzą się z walki ”).

Zostać legendą film

Co jeszcze chcesz wiedzieć? Jest tyran, który pełni rolę złego zapaśnika, tylko że jest w tej samej drużynie Riverdale High School Tornadoes co Cal, więc tak naprawdę nie walczą ze sobą na końcu Wielkiego Meczu. Po drodze zapomniałem o liczbie montażów na treningach muzycznych (fani ” Team America: World Police ” zaśpiewają: „Będzie nam potrzebny montaż – montaż! „). A gdy Cal staje się lepszym zapaśnikiem, poprawia się również jego wzrok. Wkrótce nie potrzebuje już okularów.

Zostać legendą lektor pl

To zapewniający dobre samopoczucie dozownik Kleenex ™ do filmu i nie ma w tym nic złego, ale to rutynowy materiał Hallmark Hall of Afterschool Special. Co może zrobić aktor, nawet tak dobry jak Patricia Clarkson, mówiąc: „Są rzeczy o Mike’u, których nie wiesz … rzeczy, których Cal nie wie”, bez brzmienia jak Pee-wee Herman?

Zostać legendą po polsku

Jeśli chodzi o akcję, jest kilka bardzo krótkich scen walki, w których Cena może rzucać złymi facetami przez szkło płaskie i uderzać głowami o bar. To wszystko, z wyjątkiem niektórych scen wrestlingu w szkole średniej, które są znacznie mniej angażujące, gdy nie znasz osobiście dzieci na macie.

Zostać legendą dubbing pl

Zostać legendą dubbing pl
Zostać legendą film do ściągnięcia
Zostać legendą do pobrania
Zostać legendą chomikuj

Zostać legendą Online Lektor PL FULL HD
Oryginalny tytuł Legendary
Ocena IMDb 6.2 4,876 głosów
Ocena TMDb 6.7 70 głosów

Reżyser

Mel Damski
Reżyser

Obsada

Udostępnij0

Podobne tytuły

Romans na haju Online Lektor PL FULL HD
Powrót legendarnej pięści Online Lektor PL FULL HD
Ostatni Egzorcyzm: część 2 Online Lektor PL FULL HD
The Book of Esther Online Lektor PL FULL HD
Sparkle Online Lektor PL FULL HD
Na uwięzi Online Lektor PL FULL HD
Pod Przykryciem Online Lektor PL FULL HD
Tajniak 2023 Oglądaj Online Lektor PL
Kwiaty Wojny Online Lektor PL FULL HD
Chiny 1911: Rewolucja Online Lektor PL FULL HD
Było, minęło Online Lektor PL FULL HD
Sherlock Holmes Online Lektor PL FULL HD
×
Nowy użytkownik!