Najlepsze i najwyżej oceniane filmy na netflixie. Czyli filmy, które trzeba obejrzeć!

admin11 listopada, 2020

Regularnie śledzimy oferty jakie prezentują nam polskie VOD i wyłapujemy na bieżąco wartościowe filmy, które warto obejrzeć. Dlatego dzisiaj mamy dla was przygotowane TOP 25 najciekawszych filmów, które warto zobaczyć na netflix’ie.

najlepsze filmy na netflix

Top 25 najwyżej oceniane filmy netflix

Tyler Rake: Ocalenie Online Lektor PL

„Tyler Rake: Ocalenie” to najnowszy film z Thorem, czyli Chrisem Hemsworthem. Gra on doświadczonego najemnika – Tylera Rake’a – który jedzie do Bangladeszu, aby odnaleźć porwanego syna barona narkotykowego. Ta z pozoru rutynowa misja szybko zmienia się w walkę o przeżycie.

Realizacja tej śmiertelnie niebezpiecznej misji w mrocznym półświatku handlarzy bronią i narkotykami graniczy z niemożliwością i na zawsze odmienia życia Rake’a i porwanego chłopca.

Kliknij i sprawdź , gdzie obejrzeć za darmo Tyler Rake: Ocalenie Online Lektor PL

Pięciu braci (2020) Online Lektor PL FULL HD

„Pięciu braci” to film nagrodzonego Oscarem Spike’a Lee. Czterech czarnoskórych weteranów — Paul, Otis, Eddie i Melvin – wraca po latach do Wietnamu. Wraz z synem Paula wyruszają na poszukiwania szczątków swojego dowódcy oraz ukrytego skarbu, a po drodze muszą stawić czoła ludziom i siłom natury, mierząc się zarazem z pokłosiem wiecznie żywej wojny w Wietnamie. Poruszające 2,5 godziny na małym ekranie.

Kliknij i sprawdź , gdzie obejrzeć za darmo Pięciu braci (2020) Online Lektor PL FULL HD

Becky

Cary Murnion i Jonathan Milott lubią podważać oczekiwania związane z horrorem, tak jak posiadanie dzieci w centrum brutalnego filmu o zombie, takiego jak „ Cooties ” lub nieprzerwanej struktury ujęć „ Bushwick ”. Nie jestem pewien, która bardziej liczy się jako przewrotność w ich najnowszym „Becky” – że może się pochwalić pierwszą dramatyczną rolą Kevina Jamesa , czy też jest to niezwykle brutalny film z nastoletnią bohaterką.

Ten pierwszy faktycznie działa. W rzeczywistości najbardziej przygnębiające w „Becky” jest to, jak niewiele Murnion i Milott robią z gwiazdą „Króla Królowych”, której występ jest zdecydowanie najlepszą rzeczą w tym frustrującym filmie.

Kliknij i sprawdź , gdzie obejrzeć za darmo Becky Online Lektor PL FULL HD

Król lew

W wyniku podstępu Skazy prawowity władca afrykańskiej sawanny, Simba, zostaje wygnany. Razem z dwójką przyjaciół zamierza odzyskać tron.

John Wick próbuje opuścić Nowy Jork po tym, jak zostaje wydalony z organizacji zabójców za morderstwo członka Najwyższej Rady.

Kliknij i sprawdź , gdzie obejrzeć za darmo John Wick 3 Online Lektor PL FULL HD

Categories
Tags
Udostępnij0
×
Nowy użytkownik!